Úleva s technikou emoční svobody (EFT)

Díl 4: CHCI NEDOSTUPNÉHO muže

Tento díl terapie EFT, neboli techniky emoční svobody, má záměr přinést úlevu všem ženám, které se upínají na nějakého nedostupného muže. Může to být první laskavý muž po předchozí řadě tyranů. Může to být muž, který naplňuje nějakou potřebu, kterou ta žena neumí naplnit odjinud. Nebo ji inspiruje k rozvoji nějaké doposud potlačené části její duše. Dokud pouto trvá, pravděpodobně se v něm skrývá určitá lekce, ač to může být bolestivé. Tento díl vám chce pomoci uvolnit mnoho z toho, co vás drží v této situaci déle, než by bylo zapotřebí. Abyste se mohly pomocí této nedostupné osoby probudit, třeba ze snu o vlastní bezmocnosti, že vás nikdo nemá rád… A abyste se mohli rozvinout v bezpečí jako křehká květinka ze semínka. A pak můžete žádat vesmír o víc. O muže, který vás uspokojí na více úrovních. 

Technika emoční svobody

Přehled bodů, na které se "ťuká" při technice emoční svobody (EFT).
-
Začínáme na ruce, na malíkové hraně, tzv. bod "karate chop", v tomto místě přesekávají šaolinští mistři cihly 🙂 V bodě "karate chop" prohlásíme 3x "Přestože ... popis problému ... mám se ráda a přijímám se."
-
Tím se naše tělo jakoby otevře procesu, kdy budeme zpracovávat něco "škaredého", nepříjemného, ovšem tím, že do svého těla ťukáme, vysíláme mu uklidňující signály. Při této kombinaci dochází k přeprogramování mozku v reálném čase. Příště, až budeme v podobné situaci, která v nás donedávna vyvolala pocity, jež jsme pomocí EFT zpracovali, v té situaci příště zareagujeme klidem. Ať už úplným, nebo výrazně větším. Možná nás ta situace už vůbec nezraní. Nebo se dokonce může stát, že se už podobná situace nebude opakovat.
-
Na další body "ťukáme" v tomto pořadí: - kořen obočí u nosu - spánková kost vedle očí - pod okem - nad horním rtem - pod horním rtem - pod klíční kostí - pod paží
-
Na závěr se "ťuká" nahoře na hlavě, v takzvané "korunce" či "šišce" :-), kde se koncentruje mnoho zakončení energetických drah v těle, takže se tím naše série "ťukání" krásně uzavře.


Soňa Siepaková

❤️ Zpívám vlastní písničky. Učím jógu a práci s energií. Nabízím karty a terapii.❤️ I sing my songs. I teach yoga and energy work, offer cards and therapy. ❤️