Sólo vystoupení

videjka z koncertní přípravy

Nejbližší koncerty

ukázky z repertoáru

Informace k Open Mic Festivalu v Zašové 30.8.2024

Zveme Vás k prvnímu ročníku zašovského Open Mic festivalu. OPEN-MIC nabízí všem hudebníkům, básníkům a jinak definovaným umělcům jedinečnou příležitost vystoupit a setkat se se svým publikem! Ať už začínáte a chcete si vyzkoušet vystoupení naživo nebo už zkušenosti máte, ale chcete představit nový projekt. Žánrová škatulka nerozhoduje! Neseďte se svým uměním doma a ukažte co ve vás je. Kde se potkáme? Před kavárnou iCafé, která pro účinkující připraví i něco k zakousnutí. Zajištěn je kompletní zvuk i se zvukařem. 

Už nyní se můžete k účinkování přihlásit na janisova@zasova.cz anebo jinými možnostmi, které skýtá toto internetové prostředí. Uzávěrka přihlášek: 25. 7. 2024. Přihlásit se mohou jednotlivci, dua a malé kapely. Hlaste se co nejdříve, po naplnění Line Up bude přihlašování zastaveno a zveřejněn bude plakát se všemi interprety. Přihlášení hudební účinkující mají k dispozici cca 30 minutový prostor + 10 minut zvuk. Pro básně a autorské čtení počítáme s časem do 15 minut. Samozřejmě srdečně zveme i PUBLIKUM. Můžete se těšit na multižánrové kulturní odpoledne a podvečer v příjemné atmosféře. 

Čas zahájení festivalu bude upřesněn. Vstupné dobrovolné. Datum konání: 30. 8. 2024

  Další plánované koncerty

  1. Open Mic Festival Zašová (30.srpna 2024) – Sólo, tj. já sama s piánem
  2. Open Mic v Novém Jičíně (v říjnu 2024) – Sólo, tj. já sama s piánem
  3. Novoroční koncerty opět s žáky Standy Kvocha – Kapela Sonina Smečka

  Co hraju?

  Výběr z mých alb Písně Víly (2020-21) a Písně Proměny (2022-24)

  Zpravidla dnes zpívám i mnohem níž než najdete ve videích na YouTube. 

  Plánuji postupně překopat dostatek písní, ať vám mohu nabídnout 90 minutový program. Děkuji mé učitelce zpěvu, Kaczi (kaczi.cz), za obrovskou pomoc – krom zpěvu také s aranžmá samostatných vystoupení, a se sebedůvěrou.