Léčení a přitahování vztahů v moři světla

ukázka ONLINE healingu

Máte partnerský vztah v pohodě? Ale možná byste chtěli více klientů? Novou kamarádku na sdílení vašeho koníčku? Nebo máte sen založit si restauraci a potřebujete si přitáhnout ty správné lidi, kteří vám v tom pomohou?

K tomu všemu může sloužit vedená meditace “Přitahování vztahů“. Můžete s ní rovněž léčit důležité vztahy pomocí světla, tedy z vyšší úrovně, než jaké vám poskytuje myšlenková reflexe nebo emoční terapie. Při práci se světlem můžeme vidět, že výsledky bývají krásnější a láskyplnější, než jaké bychom si ze své nižší úrovně vůbec dokázali představit. 

Jako když si představujete, jaký je asi výhled z nějaké hory, ale nikdy jste ještě na tu horu nevylezli. Pomohu vám dostat se do této vyšší úrovně pomocí energie světelného těla, s kterou pracuji. Je to velmi příjemné, zklidňující a uvolňující. Příběh vedené meditace vám zaměstná myšlenky, energie s vámi bude pracovat. Společně rozpustíme bloky, které jsou připravené odejít a otevřeme dveře vaší duši, aby vás zřetelněji vedla. 

ONLINE HEALING

Online terapie s příběhem a léčivou energií přes WhatsApp, Messenger, nebo Meet o délce 60 nebo 90 minut

Máte pocit, že děláte úplně všechno pro zdárné vyřešení problému, pro uskutečnění svého snu, a přesto se věci jakoby nehýbou? 

Online terapie s příběhem a energií vás výrazně přiblíží vašim splněným přáním. Zbavte se trápení, které už jste přerostli. Nechte odejít minulost, očistěte svou rodovou linii a nepochopené lekce z minulých životů.

Pomohu vám za podpory energie světelného těla zklidnit se a napojit se na svou duši. S asistencí vaší duše společně najdeme a rozpustíme bloky (v hlubší meditaci), či přeprogramujeme vás na větší svobodu a radost. V případě zájmu vám na závěr vyložím karty, která cesta vám dál přinese nejvíc radosti a růstu.  


Soňa Siepaková

❤️ Zpívám vlastní písničky. Učím jógu a práci s energií. Nabízím karty a terapii.❤️ I sing my songs. I teach yoga and energy work, offer cards and therapy. ❤️