UVOLNĚNÍ BOLESTI. AUDIO MEDITACE

Prožijte si jednou měsíčně (nejblíže teď 14. září 2023 v 18h) ❤ podobnou meditaci s léčivou energií o délce 30-40 minut na meditačním večeru v Kunčicích pod Ondřejníkem. (sonasiepakova.cz/akce).

Díl 2 ze série Láska duše

Kdy je možné ulevit si od bolesti pouhou pozorností? Nejčastěji to jsou případy, kdy při nějaké stresující, traumatizující události došlo k zamotání (anglicky tzv. entanglement) emočního těla do těla fyzického / mentálního. Klidně i všechny dohromady… Určitá myšlenka, vzpomínka pak automaticky vyvolá emoci, případně fyzickou bolest. Někdy je fyzická bolest v určité oblasti dlouhodobá, až chronická, ale lze vysledovat, že při určitém typu myšlení či emocí sílí či polevuje. 

Pokud se vám během meditace, či během chvíle, kdy věnujete soustředěnou pozornost věnované danému bolestivému místu, podaří bolest zmírnit či “vypnout”, byť jen na okamžik, s největší pravděpodobností se jedná o bolest emočního či mentálního původu. A s trochou tréninku a opakování těchto technik se mohou chvíle, kdy bolest poleví či zmizí prodlužovat, vyskytovat častěji, až jednou dojdete do bodu, kdy se dané místo uzdraví úplně. Zřejmě v tu dobu budete i znát důvod či příčinu, možná si i budete vědomi lekce, kterou vás ta nepříjemná situace učila. A ona už nemusí opakovat. 

Pozornost věnovaná místům, kde se zamotalo vaše emoční, mentální a fyzické tělo, přináší léčivou energii vaší duše k uzdravení, a současně svítí jako baterka na myšlenky, vzpomínky a pocity, jež s tím souvisí.

LÁSKA DUŠE

Vyzkoušejte si ve skupince energie světelného těla pro podporu svého záměru. Ve spolupráci se svou duší zesílíte svou schopnost magneticky přitahovat hojnost lásky v jakékoli formě, včetně sebe-důvěry, zlepšení vztahů v rodině, na pracovišti, zharmonizujte si stávající partnerský vztah, nebo si přitáhněte novou spřízněnou duši.
-
Termíny najdete v sekci AKCE (sonasiepakova.cz/akce).
-
PROGRAM
Po krátkém protažení (dobrovolném tanečku) na jednu písničku začneme vedenou meditací s energiemi světelného těla, kterou spojíme s tématem Láska duše. V hlubokém uvolnění, za poslechu krásné meditační hudby, budeme pracovat se svými partnerskými, rodinnými, či pracovními vztahy, včetně vztahu k sobě samým, pomocí světla a vizualizace. Po malinké přestávce si popovídáme o vašich zkušenostech a případných úskalích v oblasti magnetického přitahování lásky, a společně se přeprogramujeme na hojnost lásky v souladu s plánem vaší duše pomocí techniky emoční svobody.