SPLYNUTÍ S DUŠÍ. AUDIO MEDITACE

Prožijte si jednou měsíčně (nejblíže teď 14. září 2023 v 18h) ❤ podobnou meditaci s léčivou energií o délce 30-40 minut na meditačním večeru v Kunčicích pod Ondřejníkem. (sonasiepakova.cz/akce).

Díl 1 ze série Láska duše

Proč splynout s duší? Mnoha lidem je nepříjemná představa spolupráce s jinými bytostmi, třeba anděly či mistry. Mají strach, že by se třeba napojili na nějakou entitu, která by jim mohla uškodit. Raději se spoléhají sami na sebe. Anebo je jim přirozenější pracovat prostě s tím, co mají (dech, pozornost, tělo), čím sami jsou (osobnost, vyšší já, duše), kupříkladu ve stylu východních směrů jako buddhismus či jóga. 

Splynutí s duší přináší zvýšení vibrací, což se jinými slovy dá popsat, že se budete cítit lépe, jako byste byli polovypušteným balónkem v kaluži smutku, nudy či beznaděje, který někdo nafouknul, a on se vznesl výš, do prostoru emocí typu spokojenost, radost, či dokonce láska. 

Splynutí s vlastní duší přináší rovněž prosvětlení našeho mentálního těla, takže se můžeme přesunout ze zacyklených vzorců do prostoru myšlenkové jasnosti, získáváme nadhled, komplexnější nápady a řešení. 

Naše duše je svou povahou vysoko vibrující, tudíž v našem těle není přítomný celá po celou dobu. Ale jelikož splývání s duší vlastně znamená něco podobného jako vzestup a osvícení, nebo je to minimálně jeden z kroků tímto směrem, najdeme takovéto techniky v mnoha filosofických směrech a náboženstvích. Splynutí s duší přináší i větší fyzickou pohodu. 

Ať už je vašim záměrem dopřát si okamžitou úlevu od bolesti, zklidnění mysli či emocí, nebo v rámci svého duchovního růstu usilujete o dlouhodobé splynutí s duší v nejvyšší možné míře, tato meditace je začátkem a inspirací, jak pak můžete dle libosti pokračovat a improvizovat. 

LÁSKA DUŠE

Vyzkoušejte si ve skupince energie světelného těla pro podporu svého záměru. Ve spolupráci se svou duší zesílíte svou schopnost magneticky přitahovat hojnost lásky v jakékoli formě, včetně sebe-důvěry, zlepšení vztahů v rodině, na pracovišti, zharmonizujte si stávající partnerský vztah, nebo si přitáhněte novou spřízněnou duši.
-
Termíny najdete v sekci AKCE (sonasiepakova.cz/akce).
-
PROGRAM
Po krátkém protažení (dobrovolném tanečku) na jednu písničku začneme vedenou meditací s energiemi světelného těla, kterou spojíme s tématem Láska duše. V hlubokém uvolnění, za poslechu krásné meditační hudby, budeme pracovat se svými partnerskými, rodinnými, či pracovními vztahy, včetně vztahu k sobě samým, pomocí světla a vizualizace. Po malinké přestávce si popovídáme o vašich zkušenostech a případných úskalích v oblasti magnetického přitahování lásky, a společně se přeprogramujeme na hojnost lásky v souladu s plánem vaší duše pomocí techniky emoční svobody.