Ukázka terapie. Vedená meditace na téma léčení vztahů. Přivolání partnera duše.

Záznam z OSOBNÍHO setkání s klientkou

Pro tuto klientku jsem zvolila hlubší meditaci, neboť ji kromě trápení s muži velmi bolelo i koleno. Při terapii ležela, přikrytá dekou, aby si důkladně odpočinula. Chvílemi se zdálo, že usíná, zejména v části, kdy docházelo k harmonizaci celého těla, čakru po čakře. V momentě, kdy měla vstoupit do Chrámu uzdravení, se ovšem jako mávnutím kouzelného proutku opět probrala. 

K tomuto jevu dochází celkem často. Vaše podvědomí, tělo, či duše, vám může „vypnout mysl“, pokud dochází k důležitější práci s energií, kterou by vaše mysl mohla rušit, třeba z obav, že tomu nerozumí. Jakmile se pak po klientovi chce vědomé zapojení, třeba má vyjádřit nějaké své přání, nebo si představit ideálního partnera, „něco“ ho opět probudí, aby spolupracoval. 

K usnutí může docházet také při práci s velmi jemnými energiemi, které prostě běžný člověk vnímat skoro nedokáže, pakliže třeba neprošel kurzem Probuzení světelného těla, nebo se nenarodil jako mimořádně citlivý na energie. 

Nemusíte se bát při terapii usnout, a není nutné se za to stydět. Někteří mí klienti prospali komplet celé setkání. Při osobním setkání jsem je nakonec vzbudila, při setkání online se zdovolením odpojím od schůzky po uplynutí dohodnutého času, a pokud si to budete přát, stačí mi pak dát vědět emailem a napíšu vám, co jsem vám nestihla povědět. 

body EFT

Technika emoční svobody

Přehled bodů, na které se "ťuká" při technice emoční svobody (EFT).
-
Začínáme na ruce, na malíkové hraně, tzv. bod "karate chop", v tomto místě přesekávají šaolinští mistři cihly 🙂 V bodě "karate chop" prohlásíme 3x "Přestože ... popis problému ... mám se ráda a přijímám se."
-
Tím se naše tělo jakoby otevře procesu, kdy budeme zpracovávat něco "škaredého", nepříjemného, ovšem tím, že do svého těla ťukáme, vysíláme mu uklidňující signály. Při této kombinaci dochází k přeprogramování mozku v reálném čase. Příště, až budeme v podobné situaci, která v nás donedávna vyvolala pocity, jež jsme pomocí EFT zpracovali, v té situaci příště zareagujeme klidem. Ať už úplným, nebo výrazně větším. Možná nás ta situace už vůbec nezraní. Nebo se dokonce může stát, že se už podobná situace nebude opakovat.
-
Na další body "ťukáme" v tomto pořadí: - kořen obočí u nosu - spánková kost vedle očí - pod okem - nad horním rtem - pod horním rtem - pod klíční kostí - pod paží
-
Na závěr se "ťuká" nahoře na hlavě, v takzvané "korunce" či "šišce" :-), kde se koncentruje mnoho zakončení energetických drah v těle, takže se tím naše série "ťukání" krásně uzavře.
-
Zdroj obrázku: https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Eft_punkte.jpg