Zobrazuji všech 8 výsledků

 • Akce , Světelné tělo

  Meditační večer na téma LÁSKA DUŠE s ochutnávkou energií světelného těla

  Termín a místo konání si zvolte v sekci AKCE

  Vyzkoušejte si energie světelného těla při vedené meditací, kterou spojíme s tématem Láska duše. Práce pomocí světla a vizualizace v hlubokém uvolnění.

 • Akce , Světelné tělo

  Meditační večer s Plejádskou světelnou terapií a s ochutnávkou energií světelného těla

  Termín a místo konání si zvolte v sekci AKCE.

  Vyzkoušejte si energie Plejádské světelné terapie a světelného těla pro pro spokojené zdraví a pohodu na všech úrovních. Práce pomocí světla a vizualizace.

 • Světelné tělo

  Kurz probuzení světelného těla – Část 1

  INDIVIDUÁLNÍ KURZ (online)

  nebo

  SKUPINOVÝ KURZ (osobně)

  Tento kurz duchovní růstu od DaBena a Orina (které channeluje Sanaya Roman a Duane Packer) vám přináší hlubokou transformaci. V Části 1, Budování silové základny, začínáte proměňovat svůj život a vědomí, zatímco probouzíte své světelné tělo. Prožívejte přímo celou řadu vyšších, rozšířených …

 • Světelné tělo

  Online kurz probuzení světelného těla – Část 2

  Otevření srdečního centra

  Pokračujte v probouzení center svého světelného těla, jež vám pomohou prožívat hlubší klid, plynoucí emoce, blaženost, lásku, fyzickou vitalitu, a soucit. Proměňte způsob, jakým prožíváte jídlo, a naučte se zmírňovat bolest svalů. Hovořte se svým vnitřním léčitelem, naučte se, jak vytvářet léčivý prostor pro ostatní, a získejte více informací o sebe-léčení.

 • Světelné tělo

  Online kurz probuzení světelného těla – Část 3

  Aktivace vyšších energetických center

  Aktivujte svá vyšší centra, abyste si osvítili mysl. Propojte se s Univerzální myslí, abyste zažívali tvořivé, pozitivní, rozšířené myšlenky, a soustředěné vnímání, nacházeli nová řešení, a zbrusu nové vhledy. Naučte se ztišovat myšlenky, zastavit štěbetání mysli, a začněte žít i mimo svou mysl. Přepište své narození a vytvořte si lepší, vyšší …

 • Světelné tělo

  Online kurz probuzení světelného těla – Část 4

  Vyladění vibračních energetických těl

  Využijte svá probuzená centra, abyste prožívali různé stavy vědomí. Ztište svou mysl, nabijte se energií, zdokonalte svůj vnitřní zrak a psychické schopnosti. Otevřete se channellingu napojením na svého průvodce a Vyšší Já. Přeprogramujte svou DNA na duchovní vývoj. Pracujte s energií, abyste si vytvořili hojnost a změnili nějaký vztah.

 • Světelné tělo

  Online kurz probuzení světelného těla – Část 5

  Probuzení světelného těla

  Naučte se centra svého světelného těla, která vás přenesou do stavů radosti, míru, myšlenkové jasnosti, a pocitů tak krásných, až to ani slovy nelze popsat. Seznamte se s duší Země, a spojte se s dušemi svých milovaných. Staňte se zdrojem světla, a naučte se přenášet, vysílat světlo. Pročistěte svou auru. Dýchejte s …

 • Světelné tělo

  Online kurz probuzení světelného těla – Část 6

  Rozzáření

  Jakmile probudíte centrum svého světelného těla, které přivádí světlo z vyšších dimenzí, učiníte evoluční skok, a zvýší se vaše osobní síla, schopnost proměňovat své okolí, pozitivně působit na ostatní, a existovat ve vyšších úrovních vědomí. Dokončením Části 6 se stáváte absolventem světelného těla, a můžete se začít hlásit do kurzů světelného těla pro absolventy.