Cesty ke zdraví. Epizoda 14.

Řešíme hlas LIVE

Povídání o zdraví s Matooshem, a Soňou Siepakovou 🙂 

Někdo, třeba Soňa a Matúš, cítí strach svobodně se vyjádřit. Mluvit nebo zpívat. A to má souvislost s nezpracovanými zkušenostmi v podvědomí. Tento díl podcastu SOMA – Cesty ke zdraví otevřel tohle téma u obou svých tvůrců a vy tak máte další příležitost podívat se, jak vypadá vědoma práce přímo v reálném čase. Kromě samotného tématu jsme totiž neměli žádný scénář. Takhle pracujeme oba se svou duší, a tedy i tělem, které duši zrcadlí. Jak se to jako stane, že dospělý člověk, navenek třeba i vypadající sebevědomě, žije desítky let se sevřeným hrdlem? Asi ho doma nikdo moc neposlouchal. Nebo na jeho názoru nezáleželo. Nebo ještě další věci? Mějte krásné vědomé dny! 🙂

Více se o Matooshovi dozvíte na www.matoosh.cz 

Cesty ke zdraví

Soňa a Matoosh, tedy SOMA, jsou tvůrci i protagonisté podcastu, nebo chcete-li seriálu, který jsme nazvali Cesty ke zdraví.
Cesty ke zdraví jsou předně o vědomém životu. Jsou o vědomém prožívání toho, co nás potkává. Ale mnohem víc je vědomý život taky linka, způsob, nástroj, prostředek, kterým pracujeme se svými vlastními životy. A v případě Matooshe, i se zdravím.
Tento seriál není jen o roztroušené skleróze, se kterou Matoosh již mnoho let žije. Je o tom, že všechno může být příležitost, když se tak kdokoli rozhodne.
Matoosh se rozhodl, začal pracovat se svým vědomím a podvědomím. A díky tomu žije i s touto diagnózou i bez medikace, kterou příjme od svých ošetřujících lékařů většina pacientů s roztroušenou sklerózou.
Není to jen Soňa a Matoosh. V našem pořadu se příležitostně vyskytují hosté. A taktéž jste tvůrci vy sami. Naši sledující. Naše publikum. Protože komentujete, ptáte se, navrhujete a pomáháte nám vymýšlet témata, která vás zajímají.
Ať se vám líbí. 🙂


Soňa Siepaková

❤️ Zpívám vlastní písničky. Učím jógu a práci s energií. Nabízím karty a terapii.❤️ I sing my songs. I teach yoga and energy work, offer cards and therapy. ❤️