Cesty ke zdraví. Epizoda 9.

Co je intuice a jak může v životě pomoct?

Povídání o zdraví s Matooshem, a Soňou Siepakovou 🙂 

Co je intuice a jak může v životě pomoct? V čem všem může být užitečná? Každá informace je k dispozici vždy, stačí se jen zeptat. Může to znít neuvěřitelně, jenže když si pak někdy člověk neví rady, je každá rada drahá. A intuice je rozdíl mezi tím, tu první radu, která mne posune z místa, mít nebo nemít. Proč bych jako nemohl věřit všemu, co mi přijde? Co mě napadne? Můžu. A schopnost nechávat k sobě ty odpovědi přijít se dá trénovat. Intuici by mohlo zkreslovat mnoho věcí. Nedůvěra k sobě samému je první z nich. Druhou bylo vysvětlování rodičů, čemu všemu nerozumím, a jak svoje pocity chápu nesprávně. Třetím způsobem, jak se o intuici připravit, je zkoušet všechno vymyslet sám. Rozum není intuice. Rozum je ego, strach, kontrola.

Více se o Matooshovi dozvíte na www.matoosh.cz 

Cesty ke zdraví

Soňa a Matoosh, tedy SOMA, jsou tvůrci i protagonisté podcastu, nebo chcete-li seriálu, který jsme nazvali Cesty ke zdraví.
Cesty ke zdraví jsou předně o vědomém životu. Jsou o vědomém prožívání toho, co nás potkává. Ale mnohem víc je vědomý život taky linka, způsob, nástroj, prostředek, kterým pracujeme se svými vlastními životy. A v případě Matooshe, i se zdravím.
Tento seriál není jen o roztroušené skleróze, se kterou Matoosh již mnoho let žije. Je o tom, že všechno může být příležitost, když se tak kdokoli rozhodne.
Matoosh se rozhodl, začal pracovat se svým vědomím a podvědomím. A díky tomu žije i s touto diagnózou i bez medikace, kterou příjme od svých ošetřujících lékařů většina pacientů s roztroušenou sklerózou.
Není to jen Soňa a Matoosh. V našem pořadu se příležitostně vyskytují hosté. A taktéž jste tvůrci vy sami. Naši sledující. Naše publikum. Protože komentujete, ptáte se, navrhujete a pomáháte nám vymýšlet témata, která vás zajímají.
Ať se vám líbí. 🙂


Soňa Siepaková

❤️ Zpívám vlastní písničky. Učím jógu a práci s energií. Nabízím karty a terapii.❤️ I sing my songs. I teach yoga and energy work, offer cards and therapy. ❤️