Jak se připravit na online setkání a meditace?

Probuzení světelného těla je prožitková cesta (tj. není příliš teoretická) k osvícení (“rozsvítí se vám“, “rozzáříte se“) a vnitřní síle (stanete se neutrální, tj. svobodní, vůči energetickým, myšlenkovým a emočním vlivům jiných lidí, a svým světlem můžete zlepšovat jakékoli situace a vztahy). 

Kurz světelného těla vyučuji od roku 2022 jako lektorka se svolením autorů, Sanaya Roman a Duane Packer. Tito dva channelují bytosti jménem Orin a DaBen. V češtině jim už vyšlo několik knih, většina audiokurzů a seminářů ovšem zůstává v angličtině, tak já ten základní přeložila do češtiny, aby byl k dispozici i u nás, protože mi tyto energie dělají nesmírně dobře. Ke kurzu jsem nahrála, ve studiové kvalitě, i krásné meditační nahrávky s hudbou.

najděte si klidný koutek...

Meditace, tak jak ji chápu já, je v prvním kroku schopnost soustředit se. V druhém kroku se snažíš to soustředění udržet po nějakou dobu. A v třetím kroku své soustředění můžeš začít využívat k sebe-léčení, ke komunikaci se svou duší, nebo k jiným technikám. 

K soustředění nám může pomoci hodně věcí. Představte si třeba, že chcete jít cvičit jógu. Zaprvé si stanovíte čas a nachystáte si věci, co si vezmete s sebou. Už tímto záměrem začíná soustředění. Potom prostor, kde se lidé k tomu cvičení schází je možná příjemně teplý, jemně osvětlený, s pohodlnými podložkami a polštáři. Vybízí k odpočinku. Možná je tam cítit vonná tyčinka nebo svíčka. Lektorka pak pustí příjemnou hudbu nebo mluví klidným hlasem s pomalejším tempem. To všechno se dá použít i na přípravu domácí meditace. Zaprvé si určíte den a hodinu, a možná i délku trvání (V kurzu Probuzení světelného těla znáte termíny online setkání předem). Ztišíte si telefon, poprosíte rodinu o klid a třeba i zamknete místnost, nebo odjedete na chatu :), pokud to je to vhodné a možné. Můžete si připravit pohodlné místo na ležení či sezení, při online setkání asi budou lidé sedět, ale jinak se dá i ležet, když se jen poslouchají audionahrávky. 

Kokon světelného těla

Jak poznáte, že jste připraveni projít si kurzem Probuzení světelného těla?

Zkuste si zodpovědět těchto pár otázek:
---------------------
1) Jdete už nějakou dobu cestou duchovního růstu?
2) Jste připraveni zrychlit svůj růst?
3) Zajímá vás prožívání rozšířených stavů vědomí?
4) Je pro vás důležité najít vyšší poslání svého života a žít jej?
5) Jste otevření novým věcem?
6) Jste ochotni opustit to, co už neslouží vašemu vyššímu dobru, a vytvořit si věci, které to vyššímu dobru podporují?
7) Jste určitým způsobem samostatní a tvořiví?
8) Důvěřujete svému vnitřnímu vedení a jednáte podle něj?
9) Věříte, že si můžete vytvořit svou vlastní realitu?
10) Přitahují vás věci jako meditace, nácvik channelingu, rozvoj paranormálních a jasnozřivých dovedností, nebo cokoli jiného, co vám rozšiřuje vědomí?
11) Je pro vás duchovní růst důležitý a jste ochotni věnovat mu čas a energii každý týden?
12) Dostáváte intuitivní pokyny, abyste si v životě vytvořili nové věci, abyste investovali více času a energie do své vyšší cesty, a věnovali se více tomu, proč jste tady?
13) Už jste se naučili, jak se vyrovnávat s emočními problémy, jež mohou přicházet následkem toho, že kráčíte cestou duchovního růstu?
14) Hledáte v každém zážitku to dobré?
15) Jste citliví, vnímaví vůči energii?
16) Chcete se dozvědět více o jemných energiích a jak s nimi pracovat?
17) Věříte, že si zasloužíte žít v radosti a hojnosti?
Pokud jste odpověděli "ano" na mnoho z těchto otázek, zřejmě jste připraveni probudit své světelné tělo. Požádejte svou intuici o vedení, zda je pro vás probuzení světelného těla tím správným dalším krokem. Pokud ano, můžete se přihlásit do 6-dílného Základního kurzu Probuzení světelného těla.


Soňa Siepaková

❤️ Zpívám vlastní písničky. Učím jógu a práci s energií. Nabízím karty a terapii.❤️ I sing my songs. I teach yoga and energy work, offer cards and therapy. ❤️