CestY ke zdraví. Epizoda 6.

Jak bolavá lopatka ke šťastnějšímu životu vedla

Povídání o zdraví s Matooshem a Soňou Siepakovou 🙂

Jak reagovat na nečekanou a náhlou bolest vlastního těla? Jak a na co se ptát sebe sama, aby bylo možné najít spouštěč (důvod) té bolesti? Jak podvědomí souvisí s řečí těla? Co všechno se dá mentálně využít ke své úlevě?

Reálný příběh v reálném čase – přímo v průběhu podcastu.

Bolest levé lopatky Soničky nás dovedla ke zvědomování například sebeobviňování. Z jedné strany přijímání versus z druhé strany opakování naučených vzorců. A jak touha pomoci je touha po moci ve světě podmiňované lásky.

Jak se vědomý život promítá do vztahů a jak aktivně pomáhá tvořit šťastné a smysluplné vztahy.

Více se o Matooshovi dozvíte na www.matoosh.cz 

Cesty ke zdraví

Soňa a Matoosh, tedy SOMA, jsou tvůrci i protagonisté podcastu, nebo chcete-li seriálu, který jsme nazvali Cesty ke zdraví.
Cesty ke zdraví jsou předně o vědomém životu. Jsou o vědomém prožívání toho, co nás potkává. Ale mnohem víc je vědomý život taky linka, způsob, nástroj, prostředek, kterým pracujeme se svými vlastními životy. A v případě Matooshe, i se zdravím.
Tento seriál není jen o roztroušené skleróze, se kterou Matoosh již mnoho let žije. Je o tom, že všechno může být příležitost, když se tak kdokoli rozhodne.
Matoosh se rozhodl, začal pracovat se svým vědomím a podvědomím. A díky tomu žije i s touto diagnózou i bez medikace, kterou příjme od svých ošetřujících lékařů většina pacientů s roztroušenou sklerózou.
Není to jen Soňa a Matoosh. V našem pořadu se příležitostně vyskytují hosté. A taktéž jste tvůrci vy sami. Naši sledující. Naše publikum. Protože komentujete, ptáte se, navrhujete a pomáháte nám vymýšlet témata, která vás zajímají.
Ať se vám líbí. 🙂


Soňa Siepaková

❤️ Zpívám vlastní písničky. Učím jógu a práci s energií. Nabízím karty a terapii.❤️ I sing my songs. I teach yoga and energy work, offer cards and therapy. ❤️