CestY ke zdraví. Epizoda 5.

Roztroušená skleróza versus štěstí a spokojenost

Povídání o zdraví s Matooshem a Soňou Siepakovou 🙂

LZE BÝT NEMOCNÝ A ŠŤASTNÝ. Štěstí a spokojenost versus výkonnost jsou nezávislé příběhy. Fyzická síla nebo fyzické zdraví a spokojenost s tím, jak věci jsou, to jsou různé věci, které na sobě nezávisí. “Konvenční” medikace a vědomý přístup mohou zabrat stejně dlouho. Jenže vědomý přístup nemá vedlejší účinky a pracuje s příčinami autoimunitních zdravotních jevů, říká Matoosh, kterého to zjištění velmi překvapilo. Roztroušená skleróza mu víc dala než vzala. Navzdory tomu, jak mnoho mu vzala. 

Více se o Matooshovi dozvíte na www.matoosh.cz 

Cesty ke zdraví

Soňa a Matoosh, tedy SOMA, jsou tvůrci i protagonisté podcastu, nebo chcete-li seriálu, který jsme nazvali Cesty ke zdraví.
Cesty ke zdraví jsou předně o vědomém životu. Jsou o vědomém prožívání toho, co nás potkává. Ale mnohem víc je vědomý život taky linka, způsob, nástroj, prostředek, kterým pracujeme se svými vlastními životy. A v případě Matooshe, i se zdravím.
Tento seriál není jen o roztroušené skleróze, se kterou Matoosh již mnoho let žije. Je o tom, že všechno může být příležitost, když se tak kdokoli rozhodne.
Matoosh se rozhodl, začal pracovat se svým vědomím a podvědomím. A díky tomu žije i s touto diagnózou i bez medikace, kterou příjme od svých ošetřujících lékařů většina pacientů s roztroušenou sklerózou.
Není to jen Soňa a Matoosh. V našem pořadu se příležitostně vyskytují hosté. A taktéž jste tvůrci vy sami. Naši sledující. Naše publikum. Protože komentujete, ptáte se, navrhujete a pomáháte nám vymýšlet témata, která vás zajímají.
Ať se vám líbí. 🙂


Soňa Siepaková

❤️ Zpívám vlastní písničky. Učím jógu a práci s energií. Nabízím karty a terapii.❤️ I sing my songs. I teach yoga and energy work, offer cards and therapy. ❤️