Praktické info, jak se přihlásit do kurzu?

Kurz světelného těla vyučuji od roku 2022 jako lektorka se svolením autorů, Sanaya Roman a Duane Packer. Tito dva channelují bytosti jménem Orin a DaBen. V češtině jim už vyšlo několik knih, většina audiokurzů a seminářů ovšem zůstává v angličtině, tak já ten základní přeložila do češtiny, aby byl k dispozici i u nás, protože mi tyto energie dělají nesmírně dobře. Ke kurzu jsem nahrála, ve studiové kvalitě, i krásné meditační nahrávky s hudbou.

JAK SE POTKÁME ONLINE?

Každý díl kurzu zahrnuje 2 setkání online o délce 120 minut

  • přes Meet (pošlu vám po dohodě termínu pozvánku na email, stačí kliknout na odkaz z emailu, a okno pro setkání se vám v domluvenou dobu otevře v prohlížeči na laptopu nebo v mobilu)
120 minut by mělo stačit k tomu, abychom si spolu prošli naživo 2-3 cca 20 minutové meditace, a popovídali si o tom, co prožíváte. 

Jsem vašim energetickým sponzorem

V okamžiku nákupu se stávám vašim energetickým sponzorem, budu vás každého zvlášť zahrnovat do svých meditací a práce s energií, aby se vám probuzení světelného těla úspěšně podařilo. Po absolvování šestí částí kurzu budete i vy schopni sponzorovat jiné lidi, a třeba budete i chtít vyučovat tento kurz. Podrobné informace o tom, jak se stát sponzorem, jsou součástí Části 6 tohoto kurzu. Kurz nekončí zkouškou ani certifikátem, budete rozzářenější, a lidé to poznají. 

Před dokončením Základního kurzu prosím své meditační audionahrávky z kurzu s nikým nesdílejte, stali byste se tím sponzorem, ale ještě nebudete mít dostatek volně proudící energie a harmonie ve vlastních tělech, abyste druhou osobu úspěšně podpořili. Vydržte prosím do konce. 🙂 

Co se děje před prvním setkáním?

Jakmile mi dorazí platba, pošlu vám odkaz do Google Třídy, kde najdete všechny materiály ke stažení 

Na email, který jste uvedli v objednávce, vám pošlu (zpravidla do druhého dne od nákupu) odkaz, pomocí nějž se připojíte ke třídě Kurzu 1. Tam na vás už čekají pokyny k jednotlivým setkáním a materiály ke stažení

Ve Třídě si můžete poslechnout úvodní nahrávku s uvítáním od Orina a DaBena. Jinak není třeba dělat nic, jen mi pošlete emailem den a hodinu, kdy chcete své první online setkání.

Každá část kurzu obsahuje rozsáhlý pdf manuál, který je manuálem výukovým (včetně několika obrázků), současně obsahuje zkušenosti kurzistů a autorů tohoto kurzu (plus přepisy nahrávek audio-meditací). 

Tento manuál byl původně v angličtině součástí audio kurzu, takže je tam všechno, co byste mohli potřebovat znát. Já vám nadto v 6 online setkáních nabízím své vlastní zkušenosti, ovšem každý to bude prožívat jinak. 🙂

Kokon světelného těla

Jak poznáte, že jste připraveni projít si kurzem Probuzení světelného těla?

Zkuste si zodpovědět těchto pár otázek:
---------------------
1) Jdete už nějakou dobu cestou duchovního růstu?
2) Jste připraveni zrychlit svůj růst?
3) Zajímá vás prožívání rozšířených stavů vědomí?
4) Je pro vás důležité najít vyšší poslání svého života a žít jej?
5) Jste otevření novým věcem?
6) Jste ochotni opustit to, co už neslouží vašemu vyššímu dobru, a vytvořit si věci, které to vyššímu dobru podporují?
7) Jste určitým způsobem samostatní a tvořiví?
8) Důvěřujete svému vnitřnímu vedení a jednáte podle něj?
9) Věříte, že si můžete vytvořit svou vlastní realitu?
10) Přitahují vás věci jako meditace, nácvik channelingu, rozvoj paranormálních a jasnozřivých dovedností, nebo cokoli jiného, co vám rozšiřuje vědomí?
11) Je pro vás duchovní růst důležitý a jste ochotni věnovat mu čas a energii každý týden?
12) Dostáváte intuitivní pokyny, abyste si v životě vytvořili nové věci, abyste investovali více času a energie do své vyšší cesty, a věnovali se více tomu, proč jste tady?
13) Už jste se naučili, jak se vyrovnávat s emočními problémy, jež mohou přicházet následkem toho, že kráčíte cestou duchovního růstu?
14) Hledáte v každém zážitku to dobré?
15) Jste citliví, vnímaví vůči energii?
16) Chcete se dozvědět více o jemných energiích a jak s nimi pracovat?
17) Věříte, že si zasloužíte žít v radosti a hojnosti?
Pokud jste odpověděli "ano" na mnoho z těchto otázek, zřejmě jste připraveni probudit své světelné tělo. Požádejte svou intuici o vedení, zda je pro vás probuzení světelného těla tím správným dalším krokem. Pokud ano, můžete se přihlásit do 6-dílného Základního kurzu Probuzení světelného těla.
-----------------------
Ti, kterým kurz světelného těla prospěl nejvíce, už obvykle šli cestou duchovního růstu nějakou dobu. Pokud je tento kurz pro vás, uvědomujete si, že máte vyšší já a duši, a chtěli byste posílit své spojení s nimi. Zajímá vás rozvoj psychických schopností, zesílení vnímavosti vůči jemným energiím, a rádi byste se s nimi naučili pracovat. Přitahuje vás prožívání rozšířených stavů vědomí, jež přináší myšlenkovou jasnost, nové nápady, a vhledy. Věříte, že si můžete vytvořit svou vlastní realitu, a přejete si stát se zručnější ve vytváření reality, po jaké toužíte.
Víte, že tu máte nějaký úkol, něco, proč jste přišli, ačkoli možná ještě netušíte, co to je. Chcete výrazněji naplňovat své vyšší poslání, a dozvědět se víc o tom, co jste sem přišli dělat. Možná jste citliví na energii jiných lidí, a rádi byste se naučili, jak si vybírat, kterými energiemi se necháte ovlivnit. Jste ochotni opustit věci, které už neslouží pro vaše nejvyšší dobro, a aktivně hledáte, jak si zhmotnit to, co vašemu nejvyššímu dobru prospívá. Věříte, že si zasloužíte mít úžasný, radostný život v hojnosti.