Praktické info, jak se přihlásit do kurzu?

Probuzení světelného těla je prožitková cesta (tj. není příliš teoretická) k osvícení (“rozsvítí se vám“, “rozzáříte se“) a vnitřní síle (stanete se neutrální, tj. svobodní, vůči energetickým, myšlenkovým a emočním vlivům jiných lidí, a svým světlem můžete zlepšovat jakékoli situace a vztahy). 

Kurz světelného těla vyučuji od roku 2022 jako lektorka se svolením autorů, Sanaya Roman a Duane Packer. Tito dva channelují bytosti jménem Orin a DaBen. V češtině jim už vyšlo několik knih, většina audiokurzů a seminářů ovšem zůstává v angličtině, tak já ten základní přeložila do češtiny, aby byl k dispozici i u nás, protože mi tyto energie dělají nesmírně dobře. Ke kurzu jsem nahrála, ve studiové kvalitě, i krásné meditační nahrávky s hudbou.

JAK SE POTKÁME ONLINE?

Každý díl kurzu zahrnuje 2 setkání online o délce 120 minut

  • přes Meet (pošlu vám po dohodě termínu pozvánku na email, stačí kliknout na odkaz z emailu, a okno pro setkání se vám v domluvenou dobu otevře v prohlížeči na laptopu nebo v mobilu)
120 minut by mělo stačit k tomu, abychom si spolu prošli naživo 2-3 cca 20 minutové meditace, a popovídali si o tom, co prožíváte. 

Jsem vašim energetickým sponzorem

V okamžiku nákupu se stávám vašim energetickým sponzorem, budu vás každého zvlášť zahrnovat do svých meditací a práce s energií, aby se vám probuzení světelného těla úspěšně podařilo. Po absolvování šestí částí kurzu budete i vy schopni sponzorovat jiné lidi, a třeba budete i chtít vyučovat tento kurz. Podrobné informace o tom, jak se stát sponzorem, jsou součástí Části 6 tohoto kurzu. Kurz nekončí zkouškou ani certifikátem, budete rozzářenější, a lidé to poznají. 

Před dokončením Základního kurzu prosím své meditační audionahrávky z kurzu s nikým nesdílejte, stali byste se tím sponzorem, ale ještě nebudete mít dostatek volně proudící energie a harmonie ve vlastních tělech, abyste druhou osobu úspěšně podpořili. Vydržte prosím do konce. 🙂 

Co se děje před prvním setkáním?

Jakmile mi dorazí platba, pošlu vám odkaz do Google Třídy, kde najdete všechny materiály ke stažení 

Na email, který jste uvedli v objednávce, vám pošlu (zpravidla do druhého dne od nákupu) odkaz, pomocí nějž se připojíte ke třídě Kurzu 1. Tam na vás už čekají pokyny k jednotlivým setkáním a materiály ke stažení

Ve Třídě si můžete poslechnout úvodní nahrávku s uvítáním od Orina a DaBena. Jinak není třeba dělat nic, jen mi pošlete emailem den a hodinu, kdy chcete své první online setkání.

Každá část kurzu obsahuje rozsáhlý pdf manuál, který je manuálem výukovým (včetně několika obrázků), současně obsahuje zkušenosti kurzistů a autorů tohoto kurzu (plus přepisy nahrávek audio-meditací). 

Tento manuál byl původně v angličtině součástí audio kurzu, takže je tam všechno, co byste mohli potřebovat znát. Já vám nadto v 6 online setkáních nabízím své vlastní zkušenosti, ovšem každý to bude prožívat jinak. 🙂

Kokon světelného těla

Jak poznáte, že jste připraveni projít si kurzem Probuzení světelného těla?

Zkuste si zodpovědět těchto pár otázek:
---------------------
1) Jdete už nějakou dobu cestou duchovního růstu?
2) Jste připraveni zrychlit svůj růst?
3) Zajímá vás prožívání rozšířených stavů vědomí?
4) Je pro vás důležité najít vyšší poslání svého života a žít jej?
5) Jste otevření novým věcem?
6) Jste ochotni opustit to, co už neslouží vašemu vyššímu dobru, a vytvořit si věci, které to vyššímu dobru podporují?
7) Jste určitým způsobem samostatní a tvořiví?
8) Důvěřujete svému vnitřnímu vedení a jednáte podle něj?
9) Věříte, že si můžete vytvořit svou vlastní realitu?
10) Přitahují vás věci jako meditace, nácvik channelingu, rozvoj paranormálních a jasnozřivých dovedností, nebo cokoli jiného, co vám rozšiřuje vědomí?
11) Je pro vás duchovní růst důležitý a jste ochotni věnovat mu čas a energii každý týden?
12) Dostáváte intuitivní pokyny, abyste si v životě vytvořili nové věci, abyste investovali více času a energie do své vyšší cesty, a věnovali se více tomu, proč jste tady?
13) Už jste se naučili, jak se vyrovnávat s emočními problémy, jež mohou přicházet následkem toho, že kráčíte cestou duchovního růstu?
14) Hledáte v každém zážitku to dobré?
15) Jste citliví, vnímaví vůči energii?
16) Chcete se dozvědět více o jemných energiích a jak s nimi pracovat?
17) Věříte, že si zasloužíte žít v radosti a hojnosti?
Pokud jste odpověděli "ano" na mnoho z těchto otázek, zřejmě jste připraveni probudit své světelné tělo. Požádejte svou intuici o vedení, zda je pro vás probuzení světelného těla tím správným dalším krokem. Pokud ano, můžete se přihlásit do 6-dílného Základního kurzu Probuzení světelného těla.


Soňa Siepaková

❤️ Zpívám vlastní písničky. Učím jógu a práci s energií. Nabízím karty a terapii.❤️ I sing my songs. I teach yoga and energy work, offer cards and therapy. ❤️