Online kurz probíhá od září do dubna.

Probuzení světelného těla je prožitková cesta (tj. není příliš teoretická) k osvícení (“rozsvítí se vám“, “rozzáříte se“) a vnitřní síle (stanete se neutrální, tj. svobodní, vůči energetickým, myšlenkovým a emočním vlivům jiných lidí, a svým světlem můžete zlepšovat jakékoli situace a vztahy). 

Kurz světelného těla vyučuji od roku 2022 jako lektorka se svolením autorů, Sanaya Roman a Duane Packer. Tito dva channelují bytosti jménem Orin a DaBen. V češtině jim už vyšlo několik knih, většina audiokurzů a seminářů ovšem zůstává v angličtině, tak já ten základní přeložila do češtiny, aby byl k dispozici i u nás, protože mi tyto energie dělají nesmírně dobře. Ke kurzu jsem nahrála, ve studiové kvalitě, i krásné meditační nahrávky s hudbou.

Láká vás probudit své světelné tělo?

Přihlaste se do skupinového online meditačního kurzu, který probíhá každým rokem od září do dubna. 

Kurz probíhá zhruba co druhou neděli večer, a skládá se z 6 částí

Každá část je jako stavební kámen, kterým si léčíte a harmonizujete svá emoční, fyzická, a mentální těla, plus probouzíte tělo světelné. 

Jelikož je světelné tělo tvořeno velmi jemnými, sotva vnímatelnými energiemi, chce to čas a trénink. Proto je kurz postaven jako celoroční, střídají se v něm cvičení na práci s energií s vedenými meditacemi psychologického zaměření, jež vám pomohou zpracovávat všechno, co se ve vás vynoří. 

Tento kurz vám nepřinese komplikace, jen urychlí váš vlastní duchovní růst, takže karmické a jiné lekce, které jste si pro tento život naplánovaly, začnou chodit pravděpodobně výrazně rychleji a mohou být i intenzivnější. Ovšem díky nástrojům, které vám kurz světelného těla nabízí, je zvládnete. Tato cesta by vás nelákala, kdybyste nebyli připraveni zvládnout to. 🙂 

Navíc si kdykoli můžete udělat pauzu. Každá část kurzu se kupuje zvlášť a po ní máte možnost počkat rok (zatím kurz pořádám jen jednou ročně) na další sérii. V každé části dostanete spoustu meditačních nahrávek a manuál, takže s jejich pomocí si můžete mezitím udržovat a zkvalitňovat své světelné tělo. Kdo bude mít chuť pokračovat, záměrně jsem jednotlivá setkání plánovala co 14 dnů, abyste měli dost času zpracovávat, trénovat a růst. 

Já sama jsem si kurzem prošla zhruba během roku a půl, protože to byl pouze audio kurz. Autoři Sanaya Roman a Duane Packer si ovšem nepřejí, aby jejich studenti nabízeli čistě audio kurzy, mám tedy za úkol nabízet k nahrávkám a energetické práci rovněž osobní podporu. Věřím, že společně dokážeme probudit vaše světelné tělo během jednoho roku. Budu vás v tom všemožně podporovat, včetně energetického sponzoringu. 

Těším se na vás 🙂 

Kokon světelného těla

Jak poznáte, že jste připraveni projít si kurzem Probuzení světelného těla?

Zkuste si zodpovědět těchto pár otázek:
---------------------
1) Jdete už nějakou dobu cestou duchovního růstu?
2) Jste připraveni zrychlit svůj růst?
3) Zajímá vás prožívání rozšířených stavů vědomí?
4) Je pro vás důležité najít vyšší poslání svého života a žít jej?
5) Jste otevření novým věcem?
6) Jste ochotni opustit to, co už neslouží vašemu vyššímu dobru, a vytvořit si věci, které to vyššímu dobru podporují?
7) Jste určitým způsobem samostatní a tvořiví?
8) Důvěřujete svému vnitřnímu vedení a jednáte podle něj?
9) Věříte, že si můžete vytvořit svou vlastní realitu?
10) Přitahují vás věci jako meditace, nácvik channelingu, rozvoj paranormálních a jasnozřivých dovedností, nebo cokoli jiného, co vám rozšiřuje vědomí?
11) Je pro vás duchovní růst důležitý a jste ochotni věnovat mu čas a energii každý týden?
12) Dostáváte intuitivní pokyny, abyste si v životě vytvořili nové věci, abyste investovali více času a energie do své vyšší cesty, a věnovali se více tomu, proč jste tady?
13) Už jste se naučili, jak se vyrovnávat s emočními problémy, jež mohou přicházet následkem toho, že kráčíte cestou duchovního růstu?
14) Hledáte v každém zážitku to dobré?
15) Jste citliví, vnímaví vůči energii?
16) Chcete se dozvědět více o jemných energiích a jak s nimi pracovat?
17) Věříte, že si zasloužíte žít v radosti a hojnosti?
Pokud jste odpověděli "ano" na mnoho z těchto otázek, zřejmě jste připraveni probudit své světelné tělo. Požádejte svou intuici o vedení, zda je pro vás probuzení světelného těla tím správným dalším krokem. Pokud ano, můžete se přihlásit do 6-dílného Základního kurzu Probuzení světelného těla.


Soňa Siepaková

❤️ Zpívám vlastní písničky. Učím jógu a práci s energií. Nabízím karty a terapii.❤️ I sing my songs. I teach yoga and energy work, offer cards and therapy. ❤️