Online kurz probíhá od září do dubna.

Kurz světelného těla vyučuji od roku 2022 jako lektorka se svolením autorů, Sanaya Roman a Duane Packer. Tito dva channelují bytosti jménem Orin a DaBen. V češtině jim už vyšlo několik knih, většina audiokurzů a seminářů ovšem zůstává v angličtině, tak já ten základní přeložila do češtiny, aby byl k dispozici i u nás, protože mi tyto energie dělají nesmírně dobře. Ke kurzu jsem nahrála, ve studiové kvalitě, i krásné meditační nahrávky s hudbou.

Probuzení světelného těla je prožitková cesta (tj. není příliš teoretická) k osvícení (“rozsvítí se vám“, “rozzáříte se“) a vnitřní síle (stanete se neutrální, tj. svobodní, vůči energetickým, myšlenkovým a emočním vlivům jiných lidí, a svým světlem můžete zlepšovat jakékoli situace a vztahy). 

Láká vás probudit své světelné tělo?

Přihlaste se do skupinového online meditačního kurzu, který probíhá každým rokem od září do dubna. 

Kurz probíhá zhruba co druhou neděli večer, a skládá se z 6 částí

Každá část je jako stavební kámen, kterým si léčíte a harmonizujete svá emoční, fyzická, a mentální těla, plus probouzíte tělo světelné. 

Jelikož je světelné tělo tvořeno velmi jemnými, sotva vnímatelnými energiemi, chce to čas a trénink. Proto je kurz postaven jako celoroční, střídají se v něm cvičení na práci s energií s vedenými meditacemi psychologického zaměření, jež vám pomohou zpracovávat všechno, co se ve vás vynoří. 

Tento kurz vám nepřinese komplikace, jen urychlí váš vlastní duchovní růst, takže karmické a jiné lekce, které jste si pro tento život naplánovaly, začnou chodit pravděpodobně výrazně rychleji a mohou být i intenzivnější. Ovšem díky nástrojům, které vám kurz světelného těla nabízí, je zvládnete. Tato cesta by vás nelákala, kdybyste nebyli připraveni zvládnout to. 🙂 

Navíc si kdykoli můžete udělat pauzu. Každá část kurzu se kupuje zvlášť a po ní máte možnost počkat rok (zatím kurz pořádám jen jednou ročně) na další sérii. V každé části dostanete spoustu meditačních nahrávek a manuál, takže s jejich pomocí si můžete mezitím udržovat a zkvalitňovat své světelné tělo. Kdo bude mít chuť pokračovat, záměrně jsem jednotlivá setkání plánovala co 14 dnů, abyste měli dost času zpracovávat, trénovat a růst. 

Já sama jsem si kurzem prošla zhruba během roku a půl, protože to byl pouze audio kurz. Autoři Sanaya Roman a Duane Packer si ovšem nepřejí, aby jejich studenti nabízeli čistě audio kurzy, mám tedy za úkol nabízet k nahrávkám a energetické práci rovněž osobní podporu. Věřím, že společně dokážeme probudit vaše světelné tělo během jednoho roku. Budu vás v tom všemožně podporovat, včetně energetického sponzoringu. 

Těším se na vás 🙂 

Kokon světelného těla

Jak poznáte, že jste připraveni projít si kurzem Probuzení světelného těla?

Zkuste si zodpovědět těchto pár otázek:
---------------------
1) Jdete už nějakou dobu cestou duchovního růstu?
2) Jste připraveni zrychlit svůj růst?
3) Zajímá vás prožívání rozšířených stavů vědomí?
4) Je pro vás důležité najít vyšší poslání svého života a žít jej?
5) Jste otevření novým věcem?
6) Jste ochotni opustit to, co už neslouží vašemu vyššímu dobru, a vytvořit si věci, které to vyššímu dobru podporují?
7) Jste určitým způsobem samostatní a tvořiví?
8) Důvěřujete svému vnitřnímu vedení a jednáte podle něj?
9) Věříte, že si můžete vytvořit svou vlastní realitu?
10) Přitahují vás věci jako meditace, nácvik channelingu, rozvoj paranormálních a jasnozřivých dovedností, nebo cokoli jiného, co vám rozšiřuje vědomí?
11) Je pro vás duchovní růst důležitý a jste ochotni věnovat mu čas a energii každý týden?
12) Dostáváte intuitivní pokyny, abyste si v životě vytvořili nové věci, abyste investovali více času a energie do své vyšší cesty, a věnovali se více tomu, proč jste tady?
13) Už jste se naučili, jak se vyrovnávat s emočními problémy, jež mohou přicházet následkem toho, že kráčíte cestou duchovního růstu?
14) Hledáte v každém zážitku to dobré?
15) Jste citliví, vnímaví vůči energii?
16) Chcete se dozvědět více o jemných energiích a jak s nimi pracovat?
17) Věříte, že si zasloužíte žít v radosti a hojnosti?
Pokud jste odpověděli "ano" na mnoho z těchto otázek, zřejmě jste připraveni probudit své světelné tělo. Požádejte svou intuici o vedení, zda je pro vás probuzení světelného těla tím správným dalším krokem. Pokud ano, můžete se přihlásit do 6-dílného Základního kurzu Probuzení světelného těla.
-----------------------
Ti, kterým kurz světelného těla prospěl nejvíce, už obvykle šli cestou duchovního růstu nějakou dobu. Pokud je tento kurz pro vás, uvědomujete si, že máte vyšší já a duši, a chtěli byste posílit své spojení s nimi. Zajímá vás rozvoj psychických schopností, zesílení vnímavosti vůči jemným energiím, a rádi byste se s nimi naučili pracovat. Přitahuje vás prožívání rozšířených stavů vědomí, jež přináší myšlenkovou jasnost, nové nápady, a vhledy. Věříte, že si můžete vytvořit svou vlastní realitu, a přejete si stát se zručnější ve vytváření reality, po jaké toužíte.
Víte, že tu máte nějaký úkol, něco, proč jste přišli, ačkoli možná ještě netušíte, co to je. Chcete výrazněji naplňovat své vyšší poslání, a dozvědět se víc o tom, co jste sem přišli dělat. Možná jste citliví na energii jiných lidí, a rádi byste se naučili, jak si vybírat, kterými energiemi se necháte ovlivnit. Jste ochotni opustit věci, které už neslouží pro vaše nejvyšší dobro, a aktivně hledáte, jak si zhmotnit to, co vašemu nejvyššímu dobru prospívá. Věříte, že si zasloužíte mít úžasný, radostný život v hojnosti.