Cesty ke zdraví. Epizoda 2.

Je vztah mezi podvědomím a zdravím?

Povídání o zdraví s Matooshem, a Soňou Siepakovou 🙂 

Jak rozumět a jak hledat, kde jsou rozhodující výhybky spouštějící například autoimunitu, alergie, ekzémy, nebo roztroušenou sklerózu? Jak začít? 

Nejen tyhle otázky zazněly ve druhém pokračování seriálu o cestách ke zdraví v podání Soni a Matooshe, který nejenže byl diagnostikován právě roztroušenou sklerózou, ale taky vyléčil své ekzémy a alergie. Bez jakýchkoli léků. Nakonec ani k projevům roztroušené sklerózy medikaci nepoužívá. A termínu léčba se vlastně trochu vyhýbá, neboť používaná medikace nebo jakékoli doplňky, pokud se netýkají hlubokého podvědomí, reálně léčbou nejsou. V lepším případě dokážou pracovat s projevy roztroušené sklerózy. S většími, menšími, nebo někdy třeba žádnými vedlejšími účinky. I odmítnutí medikace mělo u Matooshe důvody na racionální bázi. A protože měl zkušenosti s prací na vlastním podvědomí už z předchozích dob, v podstatě od narození, i když tam se o nějakém vědomém přístupu dá mluvit těžko, vznikl souhrou okolností právě vědomý přístup k řešení fenoménů spojených s roztroušenou sklerózou a různými jejími projevy. Aktuálně se bavíme o období cca 14 let od prvních příznaků.

Více se o Matooshovi dozvíte na www.matoosh.cz 

Cesty ke zdraví

Soňa a Matoosh, tedy SOMA, jsou tvůrci i protagonisté podcastu, nebo chcete-li seriálu, který jsme nazvali Cesty ke zdraví.
Cesty ke zdraví jsou předně o vědomém životu. Jsou o vědomém prožívání toho, co nás potkává. Ale mnohem víc je vědomý život taky linka, způsob, nástroj, prostředek, kterým pracujeme se svými vlastními životy. A v případě Matooshe, i se zdravím.
Tento seriál není jen o roztroušené skleróze, se kterou Matoosh již mnoho let žije. Je o tom, že všechno může být příležitost, když se tak kdokoli rozhodne.
Matoosh se rozhodl, začal pracovat se svým vědomím a podvědomím. A díky tomu žije i s touto diagnózou i bez medikace, kterou příjme od svých ošetřujících lékařů většina pacientů s roztroušenou sklerózou.
Není to jen Soňa a Matoosh. V našem pořadu se příležitostně vyskytují hosté. A taktéž jste tvůrci vy sami. Naši sledující. Naše publikum. Protože komentujete, ptáte se, navrhujete a pomáháte nám vymýšlet témata, která vás zajímají.
Ať se vám líbí. 🙂


Soňa Siepaková

❤️ Zpívám vlastní písničky. Učím jógu a práci s energií. Nabízím karty a terapii.❤️ I sing my songs. I teach yoga and energy work, offer cards and therapy. ❤️