PÁROVÁ JÓGA SE ZUZI KMEŤOVOU A SOŇOU SIEPAKOVOU 6.

Ukázky sedmi pozic pro dvojice.

V těchto videích s pozicemi pro párovou jógu se snažíme cvičit spontánně, bez přípravy, abyste viděli, že i takto to může vypadat na našich setkáních s párovou jógou. Hlavní je spolupráce, vzájemné vnímání, dýchání, smích… 

Pozice pro párovou jógu jsou jednoduché, zvládnou je i začátečníci, a i kdybyste něco nezvládli (jako třeba nám zatím nejde vstát společně ze sedu, a to ani napotřetí), prostě si pozici upravíte po svém. 

Sami nejlépe víte, jaká máte omezení, zdravotní či psychická. Když vnímáte a respektujete sami sebe, můžete správně vnímat a respektovat i ty druhé, a váš vztah může vzkvétat v radostném sdílení. Ať už se na párové józe potkáte poprvé (singles), nebo si zacvičíte s někým, koho už znáte.

Zuzana Kmeťová a Soňa Siepaková

PÁROVÁ JÓGA

Vyzkoušejte si snadné jógové pozice ve dvojicích, abyste se příjemně protáhli, zasmáli se , abyste zlepšili svou spolupráci, koordinaci těla a mysli, a vnímání partnera i sebe samých.
-
Vhodné pro partnery, kamarádky, pro rodiče s většími dětmi, ovšem rovněž pro single jedince, kteří se chtějí seznámit.
-
Termín a místo / formu konání si zvolte v sekci AKCE (sonasiepakova.cz/akce).
-
PROGRAM
První část programu tvoří asi hodinka cvičení ve dvojicích s příjemně veselou či romantickou hudbou na pozadí. Při posledním cviku se můžeme prostřídat v kruhu, abyste si vyzkoušeli, jak se cvičí s dalšími osobami (můžete se vzájemně inspirovat či něco od sebe naučit).
V druhé části si uděláte pohodlí vleže pod dekou, a půlhodinku si odpočinete při vedené meditaci pro zlepšení vztahů (včetně vztahu k sobě, k tělu, vztahů v rodině, na pracovišti, atd.).