LÉČIVÉ ROZZÁŘENÍ - ŽIVÉ VYSÍLÁNÍ NA YOUTUBE

Jádro tohoto zhruba 20minutového online setkání, které jednou za měsíc vysílám živě na svém YouTube kanále tvoří vedená meditace na témata lásky a míru za podpory energie světelného těla.

Meditace je inspirovaná Orinem a DaBenem. (Více o Orinovi, DaBenovi a Thaddeusovi najdete na orindaben.com)

Vždy večer před úplňkem ve 20h na mém YouTube kanále.

  Chcete se přidat?

  Stačí jít večer před úplňkem ve 20h na můj YouTube kanál. Čeká vás tam vedená meditace, kterou pro vás sice natáčím dopředu, ale pouštím ji ve stejnou dobu, jako s přáteli meditujeme v angličtině živě na kanále Phedros Holistic Network. Abyste mohli být v duchu s námi bez jazykové bariéry. Spojením našich jednotlivých vědomí se posiluje společný záměr: Poslat do světa co nejvíce lásky a míru.

   Meditaci v češtině pro vás vyprávím já sama podle aktuální inspirace. Meditaci v angličtině vysíláme společně s mými kolegy, studenty a učiteli světelného těla z různých zemí světa. Zatímco jeden z nás vypráví příběh vedené meditace, ostatní ji podporují léčivou energií světelného těla

   Pracovat s energií světelného těla (pro váš duchovní růst) se můžete naučit i vy v mém online kurzu Probuzení světelného těla.

    UKÁZKA AUDIO MEDITACE OD ORINA

    Co je cílem těchto setkání?

    1. Podpora vás osobně: Víc míru a lásky ve vás. To znamená klid, zdraví, harmoničtější vztahy… Věřím, že skupinová energie je mnohem silnější, a když se nasměřuje pro nejvyšší dobro všech, dokáže zázraky.
    2. Podpora mřížky světla (společně s dalšími meditačními skupinami světelného těla ve světě), ať je světlo, láska a mír k dispozici všude tam, kde je právě nejvíc potřebují.