LÉČIVÉ ROZZÁŘENÍ - ŽIVÉ VYSÍLÁNÍ NA YOUTUBE

Jádro tohoto zhruba 30minutového online setkání, které jednou za měsíc vysílám živě na svém YouTube kanále tvoří vedená meditace na témata lásky a míru za podpory energie světelného těla.

Meditace je inspirovaná Orinem a DaBenem. (Více o Orinovi, DaBenovi a Thaddeusovi najdete na orindaben.com)

Vždy večer před úplňkem ve 20h na mém YouTube kanále.

  Chcete se přidat?

  Stačí jít večer před úplňkem ve 20h na můj YouTube kanál a sledovat půlhodinku živého vysílání v angličtině. 

  Pokud preferujete češtinu, pusťte v tuto dobu video níže, které jsem pro vás přeložila do češtiny. V duchu si přitom třeba řekněte, že se k nám připojujete se záměrem poslat co nejvíce lásky, míru a světla do světa

   Meditace je zatím v angličtině, protože ji vysíláme společně s mými kolegy, studenty a učiteli světelného těla z celého světa. Zatímco jeden z nás vypráví příběh vedené meditace, ostatní ji podporují energií světelného těla se záměrem poslat do světa co nejvíc lásky a míru

   Pracovat s energií světelného těla (pro váš duchovní růst) se můžete naučit i vy v mém online kurzu Probuzení světelného těla.

    UKÁZKA AUDIO MEDITACE OD ORINA

    Co je cílem těchto setkání?

    1. Podpora vás osobně: Víc míru a lásky ve vás. To znamená klid, zdraví, harmoničtější vztahy… Věřím, že skupinová energie je mnohem silnější, a když se nasměřuje pro nejvyšší dobro všech, dokáže zázraky.
    2. Podpora mřížky světla (společně s dalšími meditačními skupinami světelného těla ve světě), ať je světlo, láska a mír k dispozici všude tam, kde je právě nejvíc potřebují.