Časté dotazy (3. část) ke kurzům Probuzení světelného těla

ODPOVĚDI NA ČASTÉ DOTAZY OD AUTORŮ KURZU PROBUZENÍ SVĚTELNÉHO TĚLA

Potřebuji mít schopnost vizualizace pro účast v kurzu světelného těla?

Schopnost vizualizace není nezbytná, abyste dokázali prožívat prostory světelného těla. Potřebujete se jenom uvolnit, poslouchat meditační cesty, a užívat jakékoli prožitky, které k vám přijdou. Někteří lidé jsou vizuálně založení, jiní prostě jen cítí energie.

Někdy lidé špatně chápou, co přesně znamená vizualizace. Většina si ani neuvědomuje, že si něco vizualizují skoro pořád. Pokaždé, kdy jdete do obchodu, pokud si  v mysli představíte ten obchod, kam chcete jít, provádíte vlastně vizualizaci. Jestliže si umíte představit dům či místnost, v níž žijete, i se zavřenýma očima, je to vizualizace.

Máte pro studium kurzu i nějaké stipendium?

Nemáme pro naše kurzy splátkové kalendáře ani stipendia, ovšem pokud potřebujete energii navíc, abyste si zhmotnili peníze pro účast na našich kurzech, Orin a DaBen navrhují, abyste každý den strávili pět minut tím, že si představíte sami sebe, jak si  kurz objednáváte a účastníte se jej. Spojte se se vým budoucím já, které už kurz absolvovalo, a otevřete se přijímání jakýchkoli vzkazů či energie od svého budoucího já, a také od DaBena a Orina. Pokud se zdroje, které potřebujete, neobjeví, možná je to proto, že účast na kurzu pro vás v tuto chvíli není vhodná. Zjistili jsme, že jakmile je načasování správné, peníze se objeví. Požádejte své vnitřní já o vedení ohledně toho, co je dalším krokem na vaší cestě růstu, zda to není něco jiného, než probuzení světelného těla. Můžete si začít více číst o tom, jak se tvoří peníze a hojnost v knihách od Sanaya Roman a Duane Packer. Vaši průvodci, Sluneční anděl, duše, vnitřní učitelé, a Božské já vám vždycky přinesou všechno, co potřebujete k účasti na jakékoli příležitosti, jež je pro vás ta správná.

Smím zkopírovat nahrávky a materiály ke kurzu, aby je mohli používat i ostatní?

Ačkoli je v pořádku, když chcete s někým sdílet svou vlastní originální verzi meditačních cest z kurzu, žádáme vás ovšem, abyste žádné z nahrávek a písemných materiálů Orina a DaBena z kurzů světelného těla nekopírovali, a nedávali je k dispozici žádnou elektronickou, digitální ani jinou metodou sdílení souborů. Prosíme, podpořte naši schopnost nadále nabízet práci Orina a DaBena tím, že si koupíte svůj kurz. Jakmile kurz úspěšně absolvujete, budete jej moci sdílet se svými blízkými jako jejich sponzor. Ovšem našim záměrem v tomto ohledu je umožnit vám, abyste svůj kurz mohli sdílet s několika přáteli; prosíme, nesdílejte jej kopírováním tohoto materiálu na jakákoli média typu iPody, CD, flashdisky apod. 

LightBody

Probuzení světelného těla

CESTA K OSVÍCENÍ A VNITŘNÍ SÍLE
-
Základní (6-dílný) kurz Probuzení světelného těla (stejně jako pokročilé kurzy práce se světelným tělem, jejichž nabídku pro vás postupně rozšiřuji) nabízí jedinečnou cestu duchovního probuzení skrze postupné rozšiřování vědomí, založené na prožitcích a zkušenostech.
-
Kurz můžete studovat individuálně (online), nebo v malé skupince (osobně). Energie světelného těla můžete ochutnat i na meditačních večerech na různá témata (Láska duše, Tvoření peněz, apod.). Aktuální nabídku najdete v sekci AKCE na tomto webu.
-
S energiemi světelného těla pracuji rovněž při Terapii s příběhem a energií, o které se dozvíte víc v sekci TERAPIE.
-
Probuďte si své světelné tělo a proměňte se v zářivou hvězdu. 🙂