Časté dotazy (1. část) ke kurzům Probuzení světelného těla

Probuzení světelného těla je prožitková cesta (tj. není příliš teoretická) k osvícení (“rozsvítí se vám“, “rozzáříte se“) a vnitřní síle (stanete se neutrální, tj. svobodní, vůči energetickým, myšlenkovým a emočním vlivům jiných lidí, a svým světlem můžete zlepšovat jakékoli situace a vztahy). 

Centrum světelného těla

ODPOVĚDI NA ČASTÉ DOTAZY OD AUTORŮ KURZU PROBUZENÍ SVĚTELNÉHO TĚLA

Pomůže mi světelné tělo otevřít se channelingu?

Mnoho lidí zjistilo, že absolvování tohoto kurzu rozvíjí jejich vnímání jemných energií, usnadňuje jim spojení s jejich průvodcem, a přijímání vzkazů, jež jim posílá. V kurzech světelného těla jsou zahrnuty meditační cesty, které vás otevřou channellingu. 

Pomůže mi studium světelného těla uzdravit sám sebe?

Mějte prosím na paměti, že kurz Probuzení světelného těla není svou podstatou terapeutický. Kurz světelného těla vás naučí, jak pracovat se světlem a energií, abyste si vytvořili realitu, jakou chcete. Budete spolupracovat jak s Mistry a průvodci, tak i se svou duší, abyste proměnili svůj život. Orin vás povede na cestu regrese do mladšího věku, aby vám pomohl vyléčit minulé události, a také sjednotit všechny vaše části a pod-osobnosti.

V Části 2, Probuzení srdečního centra, se setkáte s celou řadou léčivých meditačních cest. Pokud vás zajímá sebe-léčení, DaBen vám navrhuje, abyste spíš pracovali s prvními ze čtyř vašich vibračních těl, než abyste trávili příliš mnoho času v prostorech světelného těla s centry Fullonia a Vee. Orin vás také provede cestou, při níž se setkáte se svým vnitřním léčitelem, a budete s ním moci pracovat.

Mohu využít světelné tělo ke zlepšení svých vztahů?

Jako student světelného těla můžete používat dovednosti světelného těla, zejména práci s prostorem Renawre, abyste získali větší jasno o tom, jak se rozhodnout. Stavy emočního plynutí ve světelném těle vás mohou podpořit, abyste měli jasnou mysl. Během práce s programem 7, s názvem “Práce se vztahy jako s energií” v Části 4 kurzu Probuzení světelného těla si můžete vytvořit změnu tím, že budete se svými vztahy pracovat na této úrovni. Kromě toho vás program 8, v Části 5, kurzu Probuzení světelného těla, “Propojení duší” naučí, jak s někým můžete pracovat na úrovni duší, abyste změnili svůj vztah.

Mohu využít prostory světelného těla, abych si vytvořil hojnost?

V Části 4, Vyladění vibračních energetických těl, v programu 8, “Práce s tématy hojnosti jako s energií,” najdete dobrý proces, jak můžete pracovat s hojností a přitahovat ji.

Kokon světelného těla

Jak poznáte, že jste připraveni projít si kurzem Probuzení světelného těla?

Zkuste si zodpovědět těchto pár otázek:
---------------------
1) Jdete už nějakou dobu cestou duchovního růstu?
2) Jste připraveni zrychlit svůj růst?
3) Zajímá vás prožívání rozšířených stavů vědomí?
4) Je pro vás důležité najít vyšší poslání svého života a žít jej?
5) Jste otevření novým věcem?
6) Jste ochotni opustit to, co už neslouží vašemu vyššímu dobru, a vytvořit si věci, které to vyššímu dobru podporují?
7) Jste určitým způsobem samostatní a tvořiví?
8) Důvěřujete svému vnitřnímu vedení a jednáte podle něj?
9) Věříte, že si můžete vytvořit svou vlastní realitu?
10) Přitahují vás věci jako meditace, nácvik channelingu, rozvoj paranormálních a jasnozřivých dovedností, nebo cokoli jiného, co vám rozšiřuje vědomí?
11) Je pro vás duchovní růst důležitý a jste ochotni věnovat mu čas a energii každý týden?
12) Dostáváte intuitivní pokyny, abyste si v životě vytvořili nové věci, abyste investovali více času a energie do své vyšší cesty, a věnovali se více tomu, proč jste tady?
13) Už jste se naučili, jak se vyrovnávat s emočními problémy, jež mohou přicházet následkem toho, že kráčíte cestou duchovního růstu?
14) Hledáte v každém zážitku to dobré?
15) Jste citliví, vnímaví vůči energii?
16) Chcete se dozvědět více o jemných energiích a jak s nimi pracovat?
17) Věříte, že si zasloužíte žít v radosti a hojnosti?
Pokud jste odpověděli "ano" na mnoho z těchto otázek, zřejmě jste připraveni probudit své světelné tělo. Požádejte svou intuici o vedení, zda je pro vás probuzení světelného těla tím správným dalším krokem. Pokud ano, můžete se přihlásit do 6-dílného Základního kurzu Probuzení světelného těla.


Soňa Siepaková

❤️ Zpívám vlastní písničky. Učím jógu a práci s energií. Nabízím karty a terapii.❤️ I sing my songs. I teach yoga and energy work, offer cards and therapy. ❤️