Časté dotazy (1. část) ke kurzům Probuzení světelného těla

Centrum světelného těla

ODPOVĚDI NA ČASTÉ DOTAZY OD AUTORŮ KURZU PROBUZENÍ SVĚTELNÉHO TĚLA

Pomůže mi světelné tělo otevřít se channelingu?

Mnoho lidí zjistilo, že absolvování tohoto kurzu rozvíjí jejich vnímání jemných energií, usnadňuje jim spojení s jejich průvodcem, a přijímání vzkazů, jež jim posílá. V kurzech světelného těla jsou zahrnuty meditační cesty, které vás otevřou channellingu. 

Pomůže mi studium světelného těla uzdravit sám sebe?

Mějte prosím na paměti, že kurz Probuzení světelného těla není svou podstatou terapeutický. Kurz světelného těla vás naučí, jak pracovat se světlem a energií, abyste si vytvořili realitu, jakou chcete. Budete spolupracovat jak s Mistry a průvodci, tak i se svou duší, abyste proměnili svůj život. Orin vás povede na cestu regrese do mladšího věku, aby vám pomohl vyléčit minulé události, a také sjednotit všechny vaše části a pod-osobnosti.

V Části 2, Probuzení srdečního centra, se setkáte s celou řadou léčivých meditačních cest. Pokud vás zajímá sebe-léčení, DaBen vám navrhuje, abyste spíš pracovali s prvními ze čtyř vašich vibračních těl, než abyste trávili příliš mnoho času v prostorech světelného těla s centry Fullonia a Vee. Orin vás také provede cestou, při níž se setkáte se svým vnitřním léčitelem, a budete s ním moci pracovat.

Mohu využít světelné tělo ke zlepšení svých vztahů?

Jako student světelného těla můžete používat dovednosti světelného těla, zejména práci s prostorem Renawre, abyste získali větší jasno o tom, jak se rozhodnout. Stavy emočního plynutí ve světelném těle vás mohou podpořit, abyste měli jasnou mysl. Během práce s programem 7, s názvem “Práce se vztahy jako s energií” v Části 4 kurzu Probuzení světelného těla si můžete vytvořit změnu tím, že budete se svými vztahy pracovat na této úrovni. Kromě toho vás program 8, v Části 5, kurzu Probuzení světelného těla, “Propojení duší” naučí, jak s někým můžete pracovat na úrovni duší, abyste změnili svůj vztah.

Mohu využít prostory světelného těla, abych si vytvořil hojnost?

V Části 4, Vyladění vibračních energetických těl, v programu 8, “Práce s tématy hojnosti jako s energií,” najdete dobrý proces, jak můžete pracovat s hojností a přitahovat ji.

LightBody

Probuzení světelného těla

CESTA K OSVÍCENÍ A VNITŘNÍ SÍLE
-
Základní (6-dílný) kurz Probuzení světelného těla (stejně jako pokročilé kurzy práce se světelným tělem, jejichž nabídku pro vás postupně rozšiřuji) nabízí jedinečnou cestu duchovního probuzení skrze postupné rozšiřování vědomí, založené na prožitcích a zkušenostech.
-
Kurz můžete studovat individuálně (online) v dobu, kdy se vám to hodí. Energie světelného těla můžete ochutnat i na meditačních večerech na různá témata. Aktuální nabídku najdete v sekci AKCE na tomto webu.
-
S energiemi světelného těla pracuji rovněž při Terapii s příběhem a energií, o které se dozvíte víc v sekci TERAPIE.
-
Probuďte si své světelné tělo a proměňte se v zářivou hvězdu. 🙂