Přináším ostatním stejnou radost a naplnění, jaké chci pro sebe

Výklad 4 karet - Jaký vzkaz má pro vás vaše duše?

Jaká barva pajduláčka vás přitahuje? To je zpráva vaší duše pro vás: 

01:33 Žlutá barva – Zůstaňte silní. Soustřeďte se na svůj záměr. Zbavte se strachu z pronásledování a neváhejte vyslovit svou pravdu. 

02:39 Červená barva – Propojte se se svou rodovou linií. Nyní lze uzdravit narušené rodinné pouto nebo vzorec. 

04:06 Modrá barva – Vaše sny, vize a cíle se stávají skutečností. Zůstaňte soustředění. 

04:44 Zelená barva – Zbavte se potřeby mít pravdu. Zvolte si mír a klid. V této době je možné léčení tématu matky. 

Výklad tarotových karet na 4 možnosti s tématem: Přináším ostatním stejnou radost a naplnění, jaké chci pro sebe. 

Máte-li zájem o osobní výklad, napište mi prosím na 775 340 775 / WhatsApp, domluvíme se 🙂 Chcete-li si zlepšit svou intuici a láká vás duchovní růst, koukněte na sonasiepakova.cz/energie

Výklad karet

Máte-li zájem o výklad karet přes telefon, WhatsApp, Meet či Messenger, napište mi prosím na 775340775. Setkat se můžeme rovněž osobně, a to na Čeladné v Kavárně Lara.
-
Tarotové karty vykládám nejčastěji jako analýzu situace, aby klient pochopil, co k ní vedlo, a kam to spěje, pokud nic nezmění. (Například: Proč se mi zdá, že mě partner ignoruje?)
-
V druhém kroku si můžeme vyložit možnosti, co nám přinese či vezme, když půjdeme první či druhou cestou (Například A. mám zůstat ve stávající práci nebo B. ji změnit)
-
Podrobněji se můžeme podívat i na různé vztahy, co k sobě cítíte na úrovni mysli, srdce, a jak to projevujete, jakou lekci se společně učíte. A na závěr si můžeme vytáhnout několik rad, jak se z dané situace nejlépe poučit, aby se to zlepšilo přesně tím směrem, jaký si pro vás přeje vaše duše, tj. pro vaše nejvyšší dobro.


Soňa Siepaková

❤️ Zpívám vlastní písničky. Učím jógu a práci s energií. Nabízím karty a terapii.❤️ I sing my songs. I teach yoga and energy work, offer cards and therapy. ❤️