Dokážu se vyrovnat s jakoukoli situací

Výklad karet na 4 možnosti s tématem: Přijímám odpovědnost za svůj život

Výklad karet na 4 možnosti s tématem: Přijímám odpovědnost za svůj život. Dokážu se vyrovnat s jakoukoli situací.

Jaká barva pajduláčka vás přitahuje? To je zpráva vaší duše pro vás:

02:00 Červená barva – Přesně víte, co máte dělat. Výhoda zkušeností. Čas věnovat se raději kariéře než vztahům.

02:57 Zelená barva – Dvě srdce oddaně vytvářející něco krásného. Spřízněné duše. Nelámat hůl nad těmi, které milujeme.

03:57 Modrá barva – Je důležité nalézt rovnováhu! Práce na mnoha úkolech nebo projektech najednou. Udělat si z práce zábavu.

04:50 Žlutá barva – Všechno má svůj důvod. Přestat litovat a otevřít se příležitostem vedoucím ke štěstí. Snažit se vidět tu lepší stránku věcí.  

Máte-li zájem o osobní výklad, napište mi prosím na 775 340 775 / WhatsApp, domluvíme se 🙂

Chcete-li si zlepšit svou intuici a láká vás duchovní růst, koukněte na sonasiepakova.cz/energie

Výklad karet

Máte-li zájem o výklad karet přes telefon, WhatsApp, Meet či Messenger, napište mi prosím na 775340775. Setkat se můžeme rovněž osobně, a to na Čeladné v Kavárně Lara.
-
Tarotové karty vykládám nejčastěji jako analýzu situace, aby klient pochopil, co k ní vedlo, a kam to spěje, pokud nic nezmění. (Například: Proč se mi zdá, že mě partner ignoruje?)
-
V druhém kroku si můžeme vyložit možnosti, co nám přinese či vezme, když půjdeme první či druhou cestou (Například A. mám zůstat ve stávající práci nebo B. ji změnit)
-
Podrobněji se můžeme podívat i na různé vztahy, co k sobě cítíte na úrovni mysli, srdce, a jak to projevujete, jakou lekci se společně učíte. A na závěr si můžeme vytáhnout několik rad, jak se z dané situace nejlépe poučit, aby se to zlepšilo přesně tím směrem, jaký si pro vás přeje vaše duše, tj. pro vaše nejvyšší dobro.


Soňa Siepaková

❤️ Zpívám vlastní písničky. Učím jógu a práci s energií. Nabízím karty a terapii.❤️ I sing my songs. I teach yoga and energy work, offer cards and therapy. ❤️