UKÁZKA VÝKLADU KARET ONLINE PŘES WHATSAPP

Výklad karet - Obecná analýza

Obecná analýza (technikou keltského kříže) se hodí, pokud nevíte, nač se přesně kartet zeptat, a chtěli byste spatřit nějakou situaci s nadhledem. 🙂 

Příkladem otázky / situace k obecnější analýze:

  • Mám ještě zůstat v současné práci?
  • Přinese mi štěstí, když opustím partnera?
  • Je dobrý nápad jet na Mallorku příští měsíc? 

Obvykle ihned po takové analýze klienty napadnou konkrétnější otázky. 

Pokud se na jakoukoli změnu, je vhodné zeptat se potom na více variant, kam mne momentálně vede má duše: třeba A (vše zatím zůstane při starém), B (změním jen něco) C (kompletní změna), D (překvapení):

  • Co se učím v současné situaci?
  • Mám tu lekci už pochopenou a mohu přejít dál?
  • Čeká mě větší změna, k níž se ještě musím naučit nějaké dovednosti?
  • Nač se zaměřit v nejbližších týdnech?

Výklad karet

Máte-li zájem o výklad karet přes telefon, WhatsApp, Meet či Messenger, napište mi prosím na 775340775. Setkat se můžeme rovněž osobně, a to na Čeladné v Kavárně Lara.
-
Tarotové karty vykládám nejčastěji jako analýzu situace, aby klient pochopil, co k ní vedlo, a kam to spěje, pokud nic nezmění. (Například: Proč se mi zdá, že mě partner ignoruje?)
-
V druhém kroku si můžeme vyložit možnosti, co nám přinese či vezme, když půjdeme první či druhou cestou (Například A. mám zůstat ve stávající práci nebo B. ji změnit)
-
Podrobněji se můžeme podívat i na různé vztahy, co k sobě cítíte na úrovni mysli, srdce, a jak to projevujete, jakou lekci se společně učíte. A na závěr si můžeme vytáhnout několik rad, jak se z dané situace nejlépe poučit, aby se to zlepšilo přesně tím směrem, jaký si pro vás přeje vaše duše, tj. pro vaše nejvyšší dobro.


Soňa Siepaková

❤️ Zpívám vlastní písničky. Učím jógu a práci s energií. Nabízím karty a terapii.❤️ I sing my songs. I teach yoga and energy work, offer cards and therapy. ❤️