UKÁZKA VÝKLADU KARET ONLINE PŘES WHATSAPP

Výklad karet na otázku: Co má práce?

Trápí vás něco v práci? Nenaplňuje vás? Trápí vás kolegové nebo pracovní prostředí? Máte práce moc či málo? Chcete podnikat či přesunout provozovnu? Sníte o menším úvazku za dostatečný příjem, ale jste přesvědčeni, že to není možné? Připravujete se na změnu místa či pracovní pohovor, a máte strach, jestli je to správná volba?

Tyto a spousty dalších otázek mívají lidé, když jdou ke kartářce s otázkou: A co má práce? Jedna paní dokonce očekávala, zda jí v rámci tohoto tématu neprozradím, jestli něco nezdědí, že by si finančně přilepšila. Lidé mají spoustu motivů a je vhodné je na začátku výkladu trošku ujasnit. 

Mohu vám vyložit obecnou analýzu, jak se to s vaší prací vyvíjí, z které můžeme odhalit to, co vás ohledně práce nejvíc tíží. Ovšem pokud to náhodou víte, můžeme to zrychlit tím, že si stanovíme různé alternativy, které probádáme. Nebo se dá ptát na rady ke konkrétním krokům.

Potřebujete-li poradit, a jste připraveni se dozvědět odpověď a jednat podle ní, obraťte se na mě, velmi ráda se na to s vám podívám. 🙂 

Výklad karet

Máte-li zájem o výklad karet přes telefon, WhatsApp, Meet či Messenger, napište mi prosím na 775340775. Setkat se můžeme rovněž osobně, a to na Čeladné v Kavárně Lara.
-
Tarotové karty vykládám nejčastěji jako analýzu situace, aby klient pochopil, co k ní vedlo, a kam to spěje, pokud nic nezmění. (Například: Proč se mi zdá, že mě partner ignoruje?)
-
V druhém kroku si můžeme vyložit možnosti, co nám přinese či vezme, když půjdeme první či druhou cestou (Například A. mám zůstat ve stávající práci nebo B. ji změnit)
-
Podrobněji se můžeme podívat i na různé vztahy, co k sobě cítíte na úrovni mysli, srdce, a jak to projevujete, jakou lekci se společně učíte. A na závěr si můžeme vytáhnout několik rad, jak se z dané situace nejlépe poučit, aby se to zlepšilo přesně tím směrem, jaký si pro vás přeje vaše duše, tj. pro vaše nejvyšší dobro.


Soňa Siepaková

❤️ Zpívám vlastní písničky. Učím jógu a práci s energií. Nabízím karty a terapii.❤️ I sing my songs. I teach yoga and energy work, offer cards and therapy. ❤️