Výklad karet na práci: MÁM PŘIJMOUT TU NABÍDKU?

Ukázka krátkého výkladu karet přes telefon / WhatsApp / Messenger

Tato klientka, kamarádka, se rozhodovala, zda přijmout pracovní nabídku, která se jí moc nepozdávala kvůli náplni práce, kolektivu a pověsti firmy, jež jí pozici nabízela. Bylo tam dost aspektů, z nichž měla obavy. 

Na druhou stranu to byla jediná firma, která ji chtěla zaučit a práci ji přímo nabídla. Ostatní společnosti na její životopisy neodpovídaly. A ve stávající práci už byla dlouhodobě nespokojená a finančně podhodnocená. 

Zeptaly jsme se tedy na tři možnosti, zda přijmout novou nabídku, zda zůstat, kde je, a nebo zda pokračovat v aktivním hledání. 

K výkladu tarotových karet jsem přibrala i jednu meditační kartičku, abychom věděli, kolem jakého tématu se to celé točí, z jakého úhlu pohledu mám výklad interpretovat, aby to podpořilo klientův osobní rozvoj. Někdy to bývá, že se klient učí nacházet svou hodnotu, odvahu, sebelásku, učí se prosadit, nastavit si hranice… Tato kartička nás však krásně uklidnila: O všechno je postaráno. 🙂 

karta láska

Výklad karet

Máte-li zájem o osobní výklad karet přes telefon, WhatsApp či Messenger, napište mi prosím na 775340775. Setkat se můžeme rovněž osobně, a to na Čeladné nebo v Kunčicích pod Ondřejníkem.
-
Podrobnosti na: sonasiepakova.cz/vykladkaret
-
A chcete-li se naučit vykládat si karty sami, nebo si posílit intuici, přijďte na některý můj Tarotový dýchánek. Termín a místo si můžete vyhledat na: sonasiepakova.cz/akce
-
Těším se na vás, Soňa Siepaková 🙂