Jaké karty vykládáte?

Různé druhy karet pro různé typy dotazů

Pokud se setkáme jen za účelem výkladu karet (ať už osobně nebo přes telefon či WhatsApp), můžeme jít “hned na věc”. 🙂 Ovšem jestliže vám karty vyložím v rámci terapie, pustíme se do toho až ke konci našeho setkání, tedy ve chvíli, když už jste napojeni na svou duši, máte klidnou mysl, vyrovnané emoce, a dokážete přijmout a pochopit vzkaz své duše způsobem, který vám přinese největší prospěch… 

A jaké karty vám vyložím? Tarotové, andělské, meditační… Vyberu pro vás druh karet a sestavu podle toho, co chcete vědět. 

Nevyložím vám budoucnost, spíš se společně podíváme na analýzu toho, co vy si v danou chvíli tvoříte svým přesvědčením a emočním nastavením. Odhalíme, kam směřujete, což vám dává sílu změnit ten směr, pokud se vám nelíbí. Jak? Změnou svých myšlenek a emocí. Jen vy jste tvůrci svého života, ten je pouhým odrazem toho, co se ve vás skrývá. 

Tarotové karty (ať už klasické nebo andělské) se hodí pro větší analýzu nějakého tématu, třeba “Povede se mi změna práce?” “Co mi přinese změna práce?” V takové analýze se podíváme, co danou situaci ovlivňuje, co jí předcházelo, kam se vyvíjí, a nahlédnout můžeme i, jak k ní přistupují různé zúčastněné osoby. 

Tarot se hodí i pro analýzu vztahů či rozhodování mezi více alternativami. 

Pokud chcete spíš radu, jak jednat, co potřebujete o dané situaci vědět, k tomu se hodí i jiné typy karet, třeba andělské a meditační. Ty mají u svého obrázku zpravidla nějakou větu, která bývá odpovědí na váš dotaz. 

Mějte prosím na paměti, že karty, které vám vyložím, jsou jen obrazovým vyjádřením toho, co už dávno máte v sobě vy. Jsou to – při analýze – buď VAŠE pochyby, strachy, bolesti, a radosti, nebo – při dotazu na radu – vzkazy VAŠÍ duše, vašeho vyššího já (a vašich andělů) pro vás. 

Při výkladu karet mi nemusíte nahlas říkat své otázky, můžete se ptát i na něco, co je tajné, ovšem potom může být má odpověď buď trochu obecnější, když nepoznám, o co jde. Ale stane se určitě přesně to, co se má stát, aby vám to co nejvíce pomohlo. 🙂 

karta láska

Výklad karet

Máte-li zájem o osobní výklad karet přes telefon, WhatsApp či Messenger, napište mi prosím na 775340775. Setkat se můžeme rovněž osobně, a to na Čeladné nebo v Kunčicích pod Ondřejníkem.
-
Podrobnosti na: sonasiepakova.cz/vykladkaret
-
A chcete-li se naučit vykládat si karty sami, nebo si posílit intuici, přijďte na některý můj Tarotový dýchánek. Termín a místo si můžete vyhledat na: sonasiepakova.cz/akce
-
Těším se na vás, Soňa Siepaková 🙂