Jak se ptát při výkladu karet?

MINI KURZ VÝKLADU KARET. DÍL 7.

Jak říkala Colette Baron Reid ve video kurzu “Certified Tarot Card Reader” od Amerického nakladatelství Hayhouse, nemá smysl se ptát na otázky typu “Má mě rád”? Protože i Hitler “měl někoho rád”. 

Ptejte se spíš: Přinese mi vztah s tímto člověkem rozvoj, radost? Je to cesta mé duše být s tím člověkem a něco se od něj naučit? Jaký je smysl tohoto vztahu? Máme vzájemně růst v lásce, učíme se odpuštění? Síle prosadit se, aniž bychom druhého zraňovali nebo podléhali jeho negativitě? Nebo máme něco společně tvořit? Ať už děti, dům, či společnou firmu…

Máte-li pocit, že před vámi leží jen jediná schůdná možnost, kudy se události mohou vyvíjet, soustřeďte se na úzkost. Protože jen strach a úzkost vám “zužují” úhel pohledu, tak že vidíte jen “úzký” výsek svého potenciálu. 

Je možné, že to, co vám nahání největší strach, je právě vaše cesta, tak si to znanalyzujte, abyste odhalili, jaké emoce a omezující přesvědčení vám tu cestu znesnadňují. Vždycky existují i další cesty. Máte-li pocit, že máte jít jen tou jednou, může to být pravda proto, že vás tam čeká růst a osvobození.

karta láska

Výklad karet

Máte-li zájem o osobní výklad karet přes telefon, WhatsApp či Messenger, napište mi prosím na 775340775. Setkat se můžeme rovněž osobně, a to na Čeladné nebo v Kunčicích pod Ondřejníkem.
-
Podrobnosti na: sonasiepakova.cz/vykladkaret
-
A chcete-li se naučit vykládat si karty sami, nebo si posílit intuici, přijďte na některý můj Tarotový dýchánek. Termín a místo si můžete vyhledat na: sonasiepakova.cz/akce
-
Těším se na vás, Soňa Siepaková 🙂