Příprava na výklad. Centrální meridián.

MINI KURZ VÝKLADU KARET. DÍL 6.

Kdykoli necháváme proudit energii centrálním meridiánem, má to blahodárný vliv na naše zdraví, ale zejména na naši mysl, která má náročnější úkol vizualizovat si celou tu cestu po těle, a snadněji se soustředí.

Kdykoli je naše mysl klidná a soustředěná, je nám prostě blaze (obvykle :-).

Budete-li si chtít tuto techniku obohatit, říkejte při proudění vzhůru “Omlouvám se, prosím, odpusť mi.” A když vám energie stéká dolů po přední straně těla, opakujte: “Miluji tě, děkuji ti.” 

Další variací je, že tuto techniku využijete k čištění toho, co vás trápí. Představte si tu situaci, na kterou myslíte, která vás bolí, jako film v malé bublince. A tu bublinku umístěte do proudu, který vámi koluje zepředu a zezadu. A ona s tím proudem stoupá a klesá, až se většinou po několika cyklech začne ztrácet. V tu chvíli se rozpustila emoční / myšlenková zátěž, která vás k té situaci poutala, a osvobodili jste se. Pokud se podobná situace bude někdy opakovat, budete na ni reagovat už jinak, zdravěji. A je taky silně pravděpodobné, že už se vůbec nestane. Přestali jste si ji přitahovat (rozpustili jste kousek své karmy). Začínáte si přitahovat hezčí věci podle vlastní volby. Začínáte přitahovat život v radosti a lásce. 🙂 

karta láska

Výklad karet

Máte-li zájem o osobní výklad karet přes telefon, WhatsApp či Messenger, napište mi prosím na 775340775. Setkat se můžeme rovněž osobně, a to na Čeladné nebo v Kunčicích pod Ondřejníkem.
-
Podrobnosti na: sonasiepakova.cz/vykladkaret
-
A chcete-li se naučit vykládat si karty sami, nebo si posílit intuici, přijďte na některý můj Tarotový dýchánek. Termín a místo si můžete vyhledat na: sonasiepakova.cz/akce
-
Těším se na vás, Soňa Siepaková 🙂