tarotový dýchánek

Výklad karet chápu jako jednu z cest osobního rozvoje. Jakmile se člověk zklidní a soustředí, může si uvědomit odpovědi, které předtím jeho rozdivočelá mysl a emoce neviděly.
Cílem tarotového dýchánku je posílit vaše propojení s intuicí, s vaší duší. Abyste důvěřovali svému vnitřnímu hlasu.
TAROTOVÝ DÝCHÁNEK se koná třetí pátek v měsíci v Yoga Cafe Čeladná (yoga-cafe.cz)
Karta Desítka pohárů

Program tarotového dýchánku

Na začátku si vyzkoušíme různé techniky pro soustředění a harmonizaci vlastního energetického pole. Prokládat to budeme jednoduchými sestavami pro výklad karet.

Můžete si donést vlastní karty s návodem (doporučuji, ať si na ně zvyknete a doma můžete v hraní pokračovat), nebo vám půjčím svoje. 🙂

Po úvodním hraní si zkusíme asi čtvrthodinovou hlubší meditaci, v níž se napojíme na svou duši a přeladíme své mozkové frekvence hlouběji do rovin alfa až delta. Z těchto úrovní se mnohem snáze „čte“ z podvědomí.

Potom si vyložíte komplikovanější sestavu karet, u které už je třeba více vnímat „nadhled“ a sledovat „příběh“, které vám karty vypráví.

Pracovat můžete individuálně, nebo ve dvojicích, jak budete chtít.

Jak dárek ode mne dostanete 6 kartiček pro snadnější rozhodování, jejichž zadní stranu si můžete doma třeba vybarvit. 🙂

  Karta Cernunnos

  HRY S KARTAMI: 

  • Co potřebuji vědět o dané situaci?
  • Jaká je má životní cesta? Smysl mého života? 
  • Partner duše. Kdy přijde? Jak setkání usnadnit? 
  • Hojnost. Jak se jí lépe otevřít? Kde jsou mé talenty?
  • Partnerství. Co si o mně myslí? Co ke mně cítí? 
  • Rozhodování mezi více alternativami. 
  • Různé aspekty mého života.
  • Výklad na minulost, přítomnost a budoucnost.

  Recenze. Jak se to lidem líbí?

  Soňa mi vykládala karty už 3 x a kdybych zase něco řešila, neváhám a obrátím se zase na ni. Bylo to opravdu velmi velmi zajímavé a trefné. Moc mi to pomohlo. Všem vřele a ze srdce tento výklad karet doporučuji. Bylo cítit, že si na mě udělala čas a měla velkou trpělivost, přesnost jí vyřčených slov byla až skoro šokující 🙂 Děkuji, Soňo.
  Hvězda v mlze lásky
  Magdalena Sindelarova
  Využila jsem služeb paní Soni na výklad karet a byla jsem překvapená, jak vše popsala přesně tak, jak jsem to cítila. Jakoby se dostala do mé situace. Výklad mi pomohl ujasnit si některé důležité věci a hlavně mé další životní směřování. Určitě doporučuji. Je jemná, citlivá a opravdová. Iveta
  Akvárium
  Iveta Ostrava
  Soňa je nejenom výborná učitelka angličtiny, ale také skvěle vykládá karty. Pokud chcete vědět, jak se věci mají nebo co vás v životě čeká, nechte si vyložit karty právě od Soni.
  Duha, řeka, údolí
  Tomáš Počta

  DOPLŇUJÍCÍ POVÍDÁNÍ