Praktické info k online terapii

Spirála

Před nákupem terapie si prosím prohlédněte můj kalendář

- KALENDÁŘ -

Máte čas v dobu, kterou v kalendáři vidíte jako prázdná místa? Vyhovuje vám má pracovní doba? Šipkami vlevo nahoře se posunete na další týdny...

Pokud máte dotazy, napište mi na email (sonasiepakova@gmail.com), že máte zájem o online terapii s příběhem a energií, odpovím do druhého dne. 

Nebo si v e-shopu na této stránce rovnou zakupte jedno setkání online terapie s příběhem a energií.

Jakmile mi e-shop pošle vaši objednávku, pošlu vám fakturu z aplikace Fakturoid s QR kódem pro snadnou úhradu přes mobilní bankovnictví. Nebo využijte čísla účtu, které se dozvíte ihned po nákupu z jednoduchého potvrzovacího emailu z e-shopu. (Pokud by vám potvrzovací email nepřišel, prosím dejte mi vědět, ať tuto závadu mohu nechat opravit.) 

V okamžiku nákupu už energeticky začíná příprava na naše setkání, můžete začít vnímat intuitivní vhledy, možná se ještě těsně před našim setkáním vynoří něco, co mi máte říct, co bylo dříve skryto... Zkuste si tyto přicházející informace zapisovat, ať mi je můžete povědět, nebo se z nich sami poučit… Energie světelného těla urychlují duchovní růst. 🙂

Po terapii budete mít víc volně proudící energie a harmonie ve vlastních tělech, abyste jasněji slyšeli své intuitivní pokyny a dokázali je následovat praktickými činy. Budete magneticky přitahovat lásku.

Co se děje před prvním setkáním?

Země v rukách

Jakmile mi dorazí platba, pošlu vám odkaz do Google Třídy, kde najdete všechny materiály ke stažení

Na email, který jste uvedli v objednávce, vám pošlu (zpravidla do druhého dne od nákupu) odkaz, pomocí nějž se připojíte ke třídě Kurzu 1. Tam na vás už čekají pokyny k jednotlivým setkáním a materiály ke stažení.

Ve Třídě si můžete poslechnout úvodní nahrávku s uvítáním od Orina a DaBena. Jinak není třeba dělat nic, jen mi pošlete emailem den a hodinu, kdy chcete své první setkání.

Každá část kurzu obsahuje 1 pdf manuál, který je manuálem výukovým (včetně několika obrázků), současně obsahuje zkušenosti kurzistů a autorů tohoto kurzu (plus v závěru jsou přepisy nahrávek audio-meditací). Tento manuál byl původně v angličtině součástí audio kurzu, takže je tam všechno, co byste mohli potřebovat znát.

Já vám nadto v 6 online setkáních nabízím své vlastní zkušenosti, s tím, že každý to samozřejmě prožívá jinak. 🙂

6 setkání online

  • přes Meet (pošlu vám pozvánku na email)
  • přes Skype (najdete mne pod přezdívkou Sonia.ss)
  • přes Messenger (pod jménem Sona Siepakova)
  • případně Teams, pokud mi pozvánku pošlete vy
Tato setkání slouží k tomu, abychom si pověděli všechno potřebné (manuál je doplněním a rozšířením toho, co si sdělíme, můžete si jej číst i dopředu či se zpožděním.)
 
Devadesát minut by mělo stačit k tomu, abychom se podělili o zážitky, rady, nač se zaměřit, a abychom spolu prošli naživo 2 cca 20 minutové meditace
Devadesátiminutové setkání má flexibilní rámec. Pokud to můj časový prostor v kalendáři umožní, můžeme lehce prodloužit, jindy zkrátit, když si třeba nebudete chtít povídat nad rámec dvou meditací naplánovaných na konkrétní setkání, nebo budete někam spěchat. 

Mohu kurz studovat s kamarádkou, s partnerem?

Dívka s barvami

Kurz můžete studovat s přáteli (max 4 osoby/setkání), nebo sami

Proč nabízím individuální formu kurzu?
1) Mnoho lidí se neshodne časově, ačkoli jsou skupinová setkání velmi příjemná.
2) Někdy se při skupince lidé neotevřou a nesdílejí natolik, jako když jsou se mnou sami.
3) Mnozí se v kolektivu bohužel začnou kriticky srovnávat, že neprožívají tak dobré věci, jako ti druzí.

Máte-li zájem studovat s přáteli či blízkými, zakupte si kurz každý zvlášť a pak mi jen emailem pošlete termíny setkání, na kterých jste se společně dohodli - plus jména účastníků.

Můžete si některá setkání naplánovat zvlášť, jiná společně, vyzkoušejte různé formy, ať najdete, co vám vyhovuje. 🙂