online terapie

krystaly

Máte pocit, že děláte úplně všechno pro zdárné vyřešení problému, pro uskutečnění svého snu, a přesto se věci jakoby nehýbou? 

Online terapie s příběhem a energií vás výrazně přiblíží vašim splněným přáním. Zbavte se trápení, které už jste přerostli. Nechte odejít minulost a očistěte svou rodovou linii a nepochopené lekce z minulých životů.

Pomohu vám za podpory energie světelného těla zklidnit se a napojit se na svou duši

S asistencí vaší duše společně najdeme a rozpustíme bloky (v hlubší meditaci), či přeprogramujeme (pomocí techniky EFT), co vám už neslouží. A na závěr vám vaše duše přes karty naznačí, která cesta vám přinese nejvíc radosti a růstu.  

Tato terapie probíhá online, přes aplikaci Meet. Máte-li na ni chuť, stačí mi napsat textovku / WhatsApp zprávu na 775340775

Před terapií a po terapii

ONLINE TERAPIE S VEDENOU MEDITACÍ, TECHNIKOU EMOČNÍ SVOBODY
+ VÝKLAD KARET NA ZÁVĚR

Ať už se setkáme osobně nebo online, jsem schopna se do vás hluboce vcítit a vyrobit vám příběh na míru, který vám v danou chvíli nejlépe pomůže. Terapie tedy může mít formu hlubší vedené meditace, pokud jste zvyklí meditovat a hledáte zejména silnější energetickou podporu (díky energii světelného těla, s nímž denně pracuji).
-
Nikdy jste nemeditovali? Žádný problém 🙂 Prostě mnou vyprávěný příběh spojíme s "ťukáním" na několik bodů v obličeji a po těle podle metody emoční svobody, abychom zapojili i vaše fyzické tělo. Pomůže vám to rychleji se soustředit, uvolnit a propustit stará, nefunkční přesvědčení či emoční traumata, jež vás blokovala. Na terapii se nemusíte nikterak připravovat, ani si lámat hlavu, co budeme "řešit" a "vyťukávat".
-
Po terapii budete mít víc volně proudící energie a harmonie ve vlastních tělech, abyste jasněji slyšeli své intuitivní pokyny a dokázali je následovat praktickými činy. Terapie vás jemně přeprogramuje na optimističtější přístup k životu a k vašim cílům, uvěříte, že si zasloužíte mít, co si přejete. Budete se cítit dobře, a přirozeně budete přitahovat lásku, a to nejlepší z oblasti vztahů, hojnosti a zdraví.
-
Po terapii se lidé cítili silnější a připraveni udělat změnu, k níž je volala jejich duše. Mnoho zdravotních problémů emočního, mentálního (psychosomatického původu) odeznělo ihned či velmi brzy, případně lidé dostali nápady, jak si v té oblasti ještě nechat pomoci (začali s fyzioterapií, cvičením, změnili denní režim...)

Ukázky a pozvánky

Meet, Whatsapp, Messenger, nebo telefon

krystaly na stromě

Abych vám mohla pouštět meditační hudbu během setkání, navrhuji vám setkání přes aplikaci Meet, která mi to umožňuje. Je to snadné, pošlu vám do emailu odkaz, na který v domluvenou dobu kliknete, okno pro setkání se samo otevře v prohlížeči. Pokud se chcete setkat jinak, třeba přes Messenger či WhatsApp video, zkuste si k tomu pustit sami meditační hudbu přes Spotify. 

Pročíst si můžete i příspěvek PRAKTICKÉ INFO K ONLINE TERAPII.

Recenze. Jak se to lidem líbí?

Soňa je skvělá terapeutka i učitelka. Vybrala jsem si jí náhodou, když jsem hledala online učitele angličtiny, ale teď věřím, že mi ji přinesl sám vesmír. Její krásná terapie přinesla ještě ten den přesně to, co bylo mým záměrem. Moc děkuji a vřele všem Soňu doporučuji ♥
Dívka s hvězdou na čele
Tereza Bajcsi

doplňující povídání