reiki terapie s příběhem + tarot

Jak vypadá má reiki terapie s léčivým příběhem

Zatímco channelluji léčivou energii ve váš prospěch, vyprávím vám příběh, aby vaše mysl mohla tvořit společně se mnou. Mé vyprávění připomíná vedenou meditaci. Obsahuje krásné obrazy (vizualizace), techniky pro uzdravení vztahů, těla, rodové linie 

Každé setkání (880 Kč) a video (440 Kč) končí krátkým výkladem karet.

Co vám tato terapie přinese?

Působení reiki energie na lidi je nesmírně uklidňující a uvolňující už od prvních několika minut. Mnoho lidí (více, než byste čekali) si během terapie i krátce zdřímne, a ti vyčerpaní (z práce, péče o děti, složitých vztahů, soudních sporů) usnou i na delší dobu. Spánek není na škodu, protože vaše podvědomí (vyšší, já, duše, moudrost těla) se mnou zůstávají v kontaktu. Raději si ovšem jako "hnízdo" volte křeslo, gauč či postel. 🙂

Dále do několika minut (ve většině případů) odchází bolesti, záněty, traumata, noční můry, děsy, alergie. Začnete se cítit mentálně a emocionálně klidní, vyrovnaní, soustředění, radostní. Na konci terapie uvidíte své předchozí problémy s nadhledem, budete jasně vnímat svou vnitřní moudrost a později si budete schopni sami vytvořit průlom, který je pro vaše nejvyšší dobro. Z tohoto důvodu také vykládám karty klientům až na závěr. Vaše vyzařování vám po terapii bude tvořit novou, mnohem lepší realitu, než jakou bychom v kartách uviděli předtím. 

podrobnosti a zkušenosti klientů

Co na tuto terapii říkají klienti?

OBJEDNÁVKA SETKÁNÍ ČI VIDEA

Soňa Siepaková Anděl hojnosti

VIDEO (440 Kč)

Tlačítko dole vás převede na objednávkový formulář, kam mi můžete vepsat všechno, co vás trápí a co si přejete změnit. Formulář vás také požádá o vyplnění telefonního čísla pro případ, že bych měla problém s dodáním videa. Objednávku vám co nejdříve potvrdím (emailem), a do 3 dnů od úhrady dostanete své video jako odkaz v emailu. Po rozkliknutí odkazu si video prosím (ideálně ihned) stáhněte do svého počítače tlačítkem, které uvidíte vpravo nahoře jako "šipku v kyblíku". 🙂 Vše o stornu a reklamacích najdete v sekci PODMÍNKY.

Soňa Siepaková Věčné propojení

ONLINE SETKÁNÍ (880 Kč)

Tlačítko dole vás převede ke kalendáři, v němž si vyberete 2 termíny, které se vám hodí. Ty mi pak vepíšete do formuláře společně s tím, co si přejete vyléčit a změnit. Vyplňte prosím telefonní číslo pro případ, že bych měla problém s internetem. Objednávku vám co nejdříve potvrdím (emailem), a jakmile dojde k úhradě (převodem), můžeme se potkat přes Skype, Messenger, Hangouts, Google Duo... U Whatsappu doporučuji hovor bez videa, nebo si sedněte k routeru. 🙂 Máte-li výhodné volání, můžete mi rovněž zatelefonovat. Vše o stornu a reklamacích najdete v sekci PODMÍNKY.