meditační večer
LÁSKA DUŠE

Vedené meditace Láska duše, podpořené krásnou hudbou a léčivou energií, vám pomohou výrazně zlepšit jakékoli vaše vztahy. Zlepší se vám rovněž sebe-důvěra, a budete klidnější, spokojenější i v napjatých situacích či v kontaktu s rozrušenými osobami.

Cena: 200 Kč / osoba za hodinu léčivé meditace. 

Rezervace vašeho místečka: Stačí napsat textovku WhatsApp zprávu na 775340775, případně Messenger / Direct (Sona Siepakova)

  krystaly a sedmikráska
  Vedené meditace se zaměřují na různé typy vztahů:
  • v rodině (včetně pročištění rodové zátěže po předcích)
  • mezi partnery (můžete si i přitáhnout nového romantického partnera)
  • mezi muži a ženami obecně (také léčení mužské a ženské energie = rovnováhy mezi dáváním a přijímáním)
  • mezi rodiči a dětmi (léčení témat, jež nám děti zrcadlí)
  • na pracovišti, k zákazníkům
  • mezi přáteli (můžete si přitáhnout nové přátele)
  • vztahu k sobě a tělu (Zasloužím si hojnost lásky?)

  PROGRAM MEDITAČNÍHO VEČERA

  1. Neformální protažení na dvě písničky – spontánní taneček, Oshovo třepání a nepravidelný dech, vědomé prodýchávání a prokružování všech kloubů… Nebo 5 minut skupinového zpívání “nepřetržitého” óm (Zvukové vlny z naší hrudi a jejich odraz v prostoru velmi příjemně podporují zklidnění a uvolnění).  
  2. Vedená meditace vleže (případně vsedě). Podle aktuální potřeby a typu setkání 30-60 minut. Vyprávím příběh s vizualizacemi, prostor je naplněn léčivou energií světelného těla, která vás podporuje, ať je pro vás snadné sledovat meditativní příběh, provádět sebe-léčebné techniky, a projít proměnou svých vztahů, napojit se na duši, uzdravit se ze závislostí, bloků, trápení, jež jsou připraveny odejít. Na pozadí hraje jemná hudba. 
  3. Léčivý prostor s energiemi světelného těla vás hluboce zklidní a podpoří ve vašem záměru. Ve spolupráci se svou duší zesílíte svou schopnost magneticky přitahovat hojnost lásky v jakékoli formě, včetně vnímání vlastní hodnoty. Zharmonizujte si vztahy v rodině, s partnerem, na pracovišti, nebo si přitáhněte novou spřízněnou duši.
  4. V poslední třetině setkání se přeprogramujeme na hojnost lásky pomocí techniky emoční svobody (EFT). Touto technikou vás provedu, stačí, když budete kopírovat, co dělám (ťukání na meridiánová zakončení v obličeji a po těle). Tato technika vám odbourá bloky v lásce a napojení na duši. 
  Dejte mi prosím dejte vědět, že přijdete, ať vás mohu informovat, co s sebou, nebo kdybychom šli ven (místo tělocvičny). 
  Třeba textovkou / WhatsApp  na 775340775. 🙂 

  KRÁTKÉ LÉČIVÉ AUDIO MEDITACE

  co je to láska duše?

  Meditační večery Láska duše jsou inspirovány stejnojmennou knihou od Sanaya Roman. Autorka channeluje bytost jménem Orin, který v ní předává praktická doporučení, jak pomocí spolupráce s vlastní duší zlepšit své vztahy.

  Nejprve se naučíme napojovat na svou duši a probudíme svá srdeční centra. S tímto základem – s probuzenými srdečními centry, a v napojení na duši, se pak dá dělat spousta věcí. Například:  

  • Léčíte své pod-osobnosti, bloky, přesvědčení, jež vám bránily mít tolik lásky, jak byste si přáli, uzdravujete sami sebe.
  • Čerpáte sílu, lásku, světlo a další kvality své duše, jež vám pomáhají v každodenním životě řešit různé zapeklité záležitosti a vztahy.
  • Zlepšíte svou schopnost milovat sebe i druhé nejen v dobách, kdy se máte dobře, ale zejména v kritických situacích, kdy jste dřív sebe či druhé obviňovali z chyb, nebo cítili napětí, hněv, lítost, bezmoc.
  • Naučíte se cítit pokojnou vyrovnanost své duše, s kterou lze snadněji řešit konflikty, zůstávat neutrální a soucitní, s kterou se dokážete zastat sami sebe navzdory kritice a nesmlouvavému odporu.
  • Díky svému klidnějšímu srdci a neutrálnějšímu vyzařování si začínáte do života přitahovat stále lepší věci, bez námahy.
  • Vytváříte si vztahy, které vás obohacují, dávají vám sílu do života, a mají vyšší záměr, který společně s tím druhým člověkem naplňujete..
  • Naučíte se přitahovat si spřízněnou duši a další pro vás důležité lidi. 
  • K závěrečným technikám patří kola lásky, jež vám pomohou povznést vaše vztahy k rodině, přátelům, kolegům, a skupinám lidí na vyšší úroveň
  • Za pomocí bytostí světla můžete zesílit svou schopnost měnit láskou svět. Ve spolupráci s nimi můžete zkvalitnit a zefektivnit své poslání. 

  Recenze. Jak se to lidem líbí?

  Chodím k Soně na meditace pravidelně a vždycky tam načerpám novou energii. Určitě všem doporučuji 😇
  jezero
  Jan Pr
  Bylo to super. 👍🙂 Nejlepší meditace, jakou jsem kdy zažil.😊
  srdíčka
  Ivo

  DOPLŇUJÍCÍ POVÍDÁNÍ