nejčastější dotazy ke světelnému tělu

LightBody

Proč nabízím kurzy světelného těla?

Společně s autory vás zvu, abyste se přihlásili do kurzu Probuzení světelného těla, a přidali se k tisícům lidí na světě, kteří si už si svá světelná těla probudili. Vaše světelné tělo je novým energetickým tělem - je nedílnou součástí vaší aury, ovšem v dřívějších dobách jej nebylo možné probudit, protože na zemskou rovinu ještě nedopadalo tolik nových, vyšších energií. Tento kurz představuje nejmocnější práci duchovního růstu a transformace, který DaBen a Orin nabízí. Pomocí jejich technik si právě teď probouzejí svá světelná těla tisíce lidí. Největší prospěch z kurzu světelného těla mívají obvykle lidé, kteří už se duchovnímu růstu věnují nějakou dobu. Jestliže cítíte, že je tento kurz určen i pro vás, zřejmě si uvědomujete, že máte vyšší já a duši, a chtěli byste zesílit své spojení s nimi. Zajímáte se o rozvoj svých psychických schopností, toužíte být vnímavější k jemným energiím a umět s nimi pracovat. Máte zájem prožívat rozšířené stavy vědomí, jež přináší jasnou mysl, nové nápady, a vhledy. Věříte, že si můžete tvořit svou vlastní realitu, a přejete si být zručnější v tvoření reality, kterou chcete. Víte, že máte nějaké poslání, něco, co jste tu přišli dělat, ačkoli možná ještě nevíte, co to je. Chcete se více věnovat tomuto vyššímu poslání, a lépe poznat, co je vašim životním úkolem. Možná jste citliví na energii lidí, a rádi byste se naučili, jak to udělat, abyste si mohli vybírat, kterými energiemi se necháte ovlivnit. Jste ochotni nechat odejít to, co už neslouží vašemu vyššímu poslání, a aktivně hledáte způsoby, jak si zhmotnit to, co mu prospívá. Věříte, že si zasloužíte mít báječný život v radosti a hojnosti. Tento kurz byl navržen DaBenem a Orinem pro ty z vás, kdo chtějí prožívat rozšířené stavy vědomí, a duchovně růst. Tento program vás krok za krokem naučí, jak vnímat jemné energie vaší duše, a roviny duší, a naučíte se, jak proměňovat svůj život vyrovnaným způsobem postupné integrace. Orin vás provede procesy proměny své osobnosti, abyste se otevřeli channelingu svého vyššího já a průvodce, a objevili nejen své životní poslání.

KURZ URČEN PRO JEDNOTLIVCE - ZAČÍT MŮŽEME IHNED
Naplánujte si své termíny podle tohoto kalendáře

Země v rukách

ČASTO KLADENÉ DOTAZY

Mnoho lidí zjistilo, že absolvování tohoto kurzu rozvíjí jejich vnímání jemných energií, usnadňuje jim spojení s jejich průvodcem, a přijímání vzkazů, jež jim posílá. V kurzech světelného těla jsou zahrnuty meditační cesty, které vás otevřou channellingu. 

Mějte prosím na paměti, že kurz Probuzení světelného těla není svou podstatou terapeutický. Kurz světeného těla vás naučí, jak pracovat se světlem a energií, abyste si vytvořili realitu, jakou chcete. Budete spolupracovat jak s Mistry a průvodci, tak i se svou duší, abyste proměnili svůj život. Orin vás povede na cestu regrese do mladšího věku, aby vám pomohl vyléčit minulé události, a také sjednotit všechny vaše části a pod-osobnosti.

V Části 2, Probuzení srdečního centra, se setkáte s celou řadou léčivých meditačních cest. Pokud vás zajímá sebe-léčení, DaBen vám navrhuje, abyste spíš pracovali s prvními ze čtyř vašich vibračních těl, než abyste trávili příliš mnoho času v prostorech světelného těla s centry Fullonia a Vee. Orin vás také provede cestou, při níž se setkáte se svým vnitřním léčitelem, a budete s ním moci pracovat.

Jako student světelného těla můžete používat dovednosti světelného těla, zejména práci s prostorem Renawre, abyste získali větší jasno o tom, jak se rozhodnout. Stavy emočního plynutí ve světelném těle vás mohou podpořit, abyste měli jasnou mysl. Během práce s programem 7, s názvem “Práce se vztahy jako s energií” v Části 4 kurzu Probuzení světelného těla si můžete vytvořit změnu tím, že budete se svými vztahy pracovat na této úrovni. Kromě toho vás program 8, v Části 5, kurzu Probuzení světelného těla, “Propojení duší” naučí, jak s někým můžete pracovat na úrovni duší, abyste změnili svůj vztah.

V Části 4, Vyladění vibračních energetických těl, v programu 8, “Práce s tématy hojnosti jako s energií,” najdete dobrý proces, jak můžete pracovat s hojností a přitahovat ji.

Přišli jsme na to, že klíčovým problémem při výuce  světelného těla u mladých lidí a dětí je zjistit, zda je to jejich vlastní přání, a ne jejich rodičů. Jestliže děti projeví upřímný zájem o účast v kurzu Probuzení světelného těla, pak dávají najevo svou touhu probudit svá světelná těla. Tato touha pak pravděpodobně naznačuje, že mají i aspekty, jež budou potřebovat k tomu, aby byli úspěšní.

Mnozí z těch, kdo se účastnili našich programů a probudili svá světelná těla, nám později sdělili, že k tomu došlo během těhotenství. Máme od nich různé zprávy; někteří mají pocit, že energie světelného těla zkvalitnily jejich prožitek těhotenství. Některým to pomohlo odhalit, že  to, co vnímali, bylo vědomí jejich dítěte, a dokázali si s tím hrát sem a tam jako dvě bytosti. Další cítili, že jejich dítě se skrze ně naučilo energie světelného těla, a narodilo se s určitým povědomím o svém světelném těle.

Některé ženy si všímaly posunu v tom, jak prožívaly vibrační energetická centra během těhotenství. Pro některé bylo těžší prožívat ta centra, zejména v pozdějších fázích těhotenství.

Některé ženy zjistily, že práce s centrem Ranthia jim pomáhala cítit se pohodlněji a zmírňovala svalovou bolest. Objevily, že práce s Nu’a a Dinia několikrát denně v nich podporovala emoční plynutí, zlepšovala dýchání a postoj. Dokonce i ženy, kterým v pozdějších fázích těhotenství připadalo posílání energie mezi centry obtížnější, shledaly, že po porodu bylo snadné se k tomu znovu vrátit.

Kurz Probuzení světelného těla zlepší cokoli jiného, co ještě praktikujete. Meditační kurzy od Orina (třeba Milenium nebo Boží vůle) se skvěle doplňují s dovednostmi, jež se učíte s DaBenem a Orinem v kurzu Probuzení světelného těla. Oba kurzy rozvinou vaše vnitřní světlo. Oba jsou to jedinečné programy, a dá se z nich obou naučit mnohému. V rámci našich programů se toho jen velmi málo překrývá či opakuje. Je taky naprosto v pořádku pracovat s oběma kurzy současně, pokud cítíte, že jste toho schopni.

Schopnost vizualizace není nezbytná, abyste dokázali prožívat prostory světelného těla. Potřebujete se jenom uvolnit, poslouchat meditační cesty, a užívat jakékoli prožitky, které k vám přijdou. Někteří lidé jsou vizuálně založení, jiní prostě jen cítí energie.

Někdy lidé špatně chápou, co přesně znamená vizualizace. Většina si ani neuvědomuje, že si něco vizualizují skoro pořád. Pokaždé, kdy jdete do obchodu, pokud si  v mysli představíte ten obchod, kam chcete jít, provádíte vlastně vizualizaci. Jestliže si umíte představit dům či místnost, v níž žijete, i se zavřenýma očima, je to vizualizace.

Nemáme pro naše kurzy splátkové kalendáře ani stipendia, ovšem pokud potřebujete energii navíc, abyste si zhmotnili peníze pro účast na našich kurzech, Orin a DaBen navrhují, abyste každý den strávili pět minut tím, že si představíte sami sebe, jak si  kurz objednáváte a účastníte se jej. Spojte se se vým budoucím já, které už kurz absolvovalo, a otevřete se přijímání jakýchkoli vzkazů či energie od svého budoucího já, a také od DaBena a Orina. Pokud se zdroje, které potřebujete, neobjeví, možná je to proto, že účast na kurzu pro vás v tuto chvíli není vhodná. Zjistili jsme, že jakmile je načasování správné, peníze se objeví. Požádejte své vnitřní já o vedení ohledně toho, co je dalším krokem na vaší cestě růstu, zda to není něco jiného, než probuzení světelného těla. Můžete si začít více číst o tom, jak se tvoří peníze a hojnost v knihách od Sanaya Roman a Duane Packer. Vaši průvodci, Sluneční anděl, duše, vnitřní učitelé, a Božské já vám vždycky přinesou všechno, co potřebujete k účasti na jakékoli příležitosti, jež je pro vás ta správná.

Ačkoli je v pořádku, když chcete s někým sdílet svou vlastní originální verzi meditačních cest z kurzu, žádáme vás ovšem, abyste žádné z nahrávek a písemných materiálů Orina a DaBena z kurzů světelného těla nekopírovali, a nedávali je k dispozici žádnou elektronickou, digitální ani jinou metodou sdílení souborů. Prosíme, podpořte naši schopnost nadále nabízet práci Orina a DaBena tím, že si koupíte svůj kurz. Jakmile kurz úspěšně absolvujete, budete jej moci sdílet se svými blízkými jako jejich sponzor. Ovšem našim záměrem v tomto ohledu je umožnit vám, abyste svůj kurz mohli sdílet s několika přáteli; prosíme, nesdílejte jej kopírováním tohoto materiálu na jakákoli média typu iPody, CD, flashdisky apod. 

Nedoporučujeme vám sdílet svůj kurz s jinými lidmi, dokud jej úspěšně neabsolvujete, a nezačnete je chtít sponzorovat při poslechu meditačních cest ze svého kurzu. Ovšem chápeme, že mnoho dvojic chce kurz studovat společně, a to je v pořádku. Dejte nám prosím vědět při začátku kurzu jména obou osob, které budou sdílet audio-nahrávky a materiály z kurzu.

Kurz Probuzení světelného těla zahrnuje výuku skupiny dovedností, jež staví jedna na druhé. I když už možná umíte pracovat s mnoha meditačními procesy, a s cestami od Orina v jakékoli posloupnosti, nebudete rozumět pokynům DaBen, pakliže si kurzem neprojdete ve správným pořadí. Na příklad existuje sedm center vibračních energetických těl. Je zapotřebí, abyste naplno prožili každé z těchto center, abyste mohli přejít k dalšímu centru. Každé centrum staví na prožitcích těch předchozích, a na harmonii, kterou se učíte udržovat ve svých emočních a mentálních tělech. Lidé se zatím nedokázali úspěšně naučit světelné tělo, když studovali kurz v libovolném pořadí. Proto jsme začali vyžadovat, aby se kurzy Probuzení světelného těla kupovaly ve správném pořadí.

To, na čem nám nejvíce záleží, je, abyste byli v tomto kurzu úspěšní, a aby vám byl prospěšný. Bez předchozí zkušenosti s centry světelného těla budete omezeni ve své schopnosti porozumět pokynům, a nebude tak snadné dostat se do míst, kam vás DaBen a Orin povedou. Zjistili jsme, že se lidem prostě v kurzu nedařilo, pokud se předtím nenaučili centra světelného těla, o než se opírají příslušné meditační cesty.

Tisíce lidí mělo skvělé výsledky s audio kurzem od DaBena a Orina. Tento šestidílný kurz je doplněn písemnými materiály a pokyny, které můžete následovat krok po kroku. Orin a DaBen lidem posílají energii a osobně je vedou k probuzení jejich světelného těla. Tento audio kurz pro domácí studium s DaBenem a Orinem si můžete v angličtině zakoupit na orindaben.com

Česká verze audio kurzu (nahrávky i manuály) je součástí kurzů, které vám nabízím na této stránce. České nahrávky jsou ovšem určeny pouze pro účastníky kurzu, nemám dovoleno je prodávat zvlášť, a tímto prosím i vás, abyste si je ponechali pouze pro osobní potřebu, a nikde je nešířili.

Někteří lidé preferují interakci s živým učitelem, a chtějí studovat v prostředí učebny; jiní raději pracují svým vlastním tempem v pohodlí domova. Sami se rozhodněte, co je pro vás lepší.

V kurzech Probuzení světelného těla, které vám nabízím, uslyšíte 9 (-12) originálních nahrávek v angličtině, abyste si mohli prožít i původní, silnou energií nabité meditační cesty, vyprávěné krásně hlubokým hlasem Duane Packera. Audio nahrávky meditačních cests s DaBenem a Orinem skvěle doplňují lekce s učitelem.  

Autoři tohoto kurzu (Sanaya Roman, Duane Packer, Orin, DaBen) stále čekají na dobu, kdy budou frekvence světelného těla v rovině Země dostatečně silné, aby mohli lidé prožít svá centra i jen tím, že si o nich přečtou v knize. To se ještě nestalo, a proto zatím ještě nevyšla kniha. Všechny informace, které by se objevily v takové knize, jsou k dispozici v 6-dílném kurzu DaBena a Orina Probuzení světelného těla.  

Neexistuje žádný správný způsob, jak studovat kurz světelného těla. Následujte svou intuici, a zvolte si tempo, které vám vyhovuje. Někteří lidé dokončí kurz za pár měsíců, jiným zabere několik let či déle.

Pamatujte si, že není zapotřebí, abyste se naučili každou meditační cestu a prostor dokonale, abyste se směli vydat na další cestu. Někdy je lepší přejít dál, na další skupinu dovedností světelného těla, jelikož možná zjistíte, že se vám potom lépe prožívají centra předchozí. Postupem času, jak studujete každé centrum vibračních těl a centra světelného těla, získáváte více vědomí, čehož si pak často snadno všimnete, kdykoli se vrátíte k práci s dřívějšími centry.

Sami se rozhodněte, jak rychle chcete projít tímto kurzem. Pokud vám kdykoli začne připadat, že rostete příliš rychle, přestaňte poslouchat nahrávky a pouštět energii svými těly, a váš růst se zastaví nebo zpomalí.

Kurz Probuzení světelného těla je kurz zaměřený na meditaci, a dosahování vyšších stavů vědomí. NEPRACUJE s kundalini; takové věci jako je práce Kundulini by se měly provádět za přítomnosti kvalifikovaného, zkušeného učitele. Tisíce studentů už prošlo tímto kurzem, a autoři kurzu (Sanaya Roman, Duane Packer, Orin, DaBen) je požádali, ať sepíší své zkušenosti. Nikdo z nich nepopsal žádný prožitek, který by se dal považovat za “nebezpečný.” Stejně jako je tomu s jakýmkoli jiným kurzem meditace, lidé, kteří procházejí kurzem světelného těla, zažívají uvolňování emocí, zjišťují, že potřebují ve svém životě provést změny, že musí zanechat nějakých věcí, přitáhnout si nové, a převzít čím díl větší odpovědnost za to, aby jejich život fungoval. Někteří lidé projdou těmito změnami snadno; jiným to připadá náročnější.

Součástí našeho života je prožívání různých situací, které pro nás představují emoční, fyzickou, mentální, či duchovní výzvu. Probuzení světelného těla tyto problémy nevytváří, stejně jako nezpůsobují fyzickou, emoční, ani mentální nemoc. Žádný z kurz světelného těla není svým charakterem určen pro terapii. Pracují na jiné úrovni, která vás vezme do vyšších prostor, a pomůže vám přinést tyto prostory zpátky do svého  běžného života. Pokud jste v minulosti trpěli, nebo se momentálně léčíte jakoukoli duševní chorobou, jako třeba maniodepresivní psychózou, bipolární poruchou, schizofrenií, nebo jinými mentálními či emočním problémy, nepouštějte se do kurzů světelného těla, dokud k tomu nebudete mít souhlas kvalifikovaného psychoterapeuta.

Mnoho lidí, kteří se pouští do kurzu světelného těla, už mají nějakou zkušenost s Reiki, nebo s různými typy bojového umění, a disciplínami. Lidé se často ptají, jak kurz světelného těla doplňuje jiné disciplíny. Autoři tohoto kurzu (Sanaya Roman, Duane Packer, Orin, DaBen) slyšeli od mnoha svých studentů, kteří se věnují nejrůznějším praktikám, že světelné tělo zlepšuje a zkvalitňuje cokoli, co dělají – jejich schopnost prožívat jemné energie, pracovat se světlem, více vnímat a uvědomovat si, dosáhnout lepší rovnováhy a plynutí, a tak dále. Například mnoho těch, kdo pracují s Reiki, tvrdí, že zjistili, že světelné tělo je dnes neocenitelným doplňkem jejich praxe, a jejich schopnosti vnímat a pracovat se světlem a jemnými energiemi.

Není nutné projít si celý šesti-dílný kurz znovu. Pokud jste meditovali i jinými způsoby, může stačit, když si uděláte jen některé z meditací z Částí 1-6, abyste si znovu oživili svůj prožitek. 

Autoři tohoto kurzu (Sanaya Roman, Duane Packer, Orin, DaBen) doporučují tyto nejdůležitější meditační cesty jako základ pro osvěžení. 

1: Úvod do Nu’a, Dinia z Části 1, nahrávka 2 (doporučená cesta)
2: Nu’a, Dinia Třetí cesta z Části 1, nahrávka 4 (povinná cesta)
3: Leow Úvod z Části 1, nahrávka 7 (doporučená cesta)
4: Nu’a, Dinia, Leow z Části 1, nahrávka 8 (povinná cesta)
5: Úvod do Ranthia z Části 2, nahrávka 1 (doporučená cesta)
6: Prozkoumávání Ranthia z Části 2, nahrávka 4 (povinná cesta)
7: Průzkum kokonu Renawre z Části 3, nahrávka 4 (povinná cesta)
8: Vstup do prázdna z Části 3, nahrávka 10 (povinná cesta)
9: Prožívání center jako rovin z Části 4, nahrávka 5 (povinná cesta)
10: Fullonia: Intenzita z Části 5, nahrávka 5 (povinná cesta)
11: Fullonia/Saha: Síla z Části 5, nahrávka 9 (povinná cesta)
12: Vee: Opylení květiny z Části 6, nahrávka 5 (povinná cesta)

Ačkoli je vaše vlastní přímá zkušenosti s centry to nejdůležitější, možná zjistíte, že písemné manuály ke každé části kurzu, jsou dobrým doplňkem, a mohou vyvolat prožitkové vzpomínky na vaše předchozí zkušenosti.

Nechte se vést intuicí, jak máte studovat světelné tělo. Čtvrtá část série základního kurzu nepředstavuje žádná nová centra, a proto ji můžete zcela přeskočit. Jakmile se opět obeznámíte se světelným tělem, můžete se přihlásit do jakéhokoli kurzu světelného těla pro absolventy. Autoři navrhují začít s kurzem Záře: Samobuzení (budu časem nabízet i na této stránce, jinak navštivte orindaben.com, kurz Radiance: Self-Exciting LB131), jelikož zkušenosti a dovednosti, které se v tom kurzu naučíte, výrazně prohloubí a rozšíří to, co byste jinak prožívali v jakémkoli jiném kurzu světelného těla pro absolventy. Duane a DaBen považují prožitek samobuzení za zásadní pro veškeré cesty za průzkumem světelného těla pro absolventy. 

Zážitky a komentáře lidí k Probuzení světelného těla

Když si lidé probudí svá světelná těla, píšou a volají autorům tohoto kurzu, aby jim pověděli o změnách ve svých životech. Říkají, že se jim čím dál lépe daří ovládat své emoce, zůstávat klidní a vystředění, nenechat se ovlivňovat emocemi jiných lidí, měnit své myšlení, a dosahovat rozšířených stavů vědomí. Mnoho z nich hlásí mnohem silnější pocit vlastní identity a osobní síly. Většina oznámila zlepšení v osobních vztazích.

Autoři kurzu mají velkou radost z výsledků, kterých se lidem podařilo dosáhnout. Zde je pár jejich komentářů:

“Studovala jsem mnoho věcí, ale nic z toho, co jsem se kdy učila, mi nevytvořilo tak okamžité, zásadní změny v myšlení a v životě.”

“Mám klidnější mysl. Pravidelná meditace mi zatím ještě nikdy nefungovala tak dobře!”

“Dokážu už oddělit své energie od energií jiných lidí.”

“Nejvýraznější změnou je větší pocit radosti a lásky. Potkávám úžasné lidi, kamkoli jdu.”

“Miluji tento kurz! Od chvíle, co jsem začala pracovat se světelným tělem, se můj život stal skutečně vzrušujícím!”

“Jsem stále víc sám sebou, přicházím sám k sobě. Mou celoživotní plachost postupně nahrazuje vnitřní jistota, osobní síla, a nová svoboda vyjadřovat sám sebe takový, jaký jsem.”

Je třeba podotknout, že ničí život se nestal trvale dokonalým, protože osvícení je nepřetržitý proces růstu a rozvoje. Světelné tělo vám pomůže duchovně růst a vyvíjet se na novou úroveň. Úspěšné využívání těchto technik  ovšem vyžaduje energii a záměr z vaší strany.

Probuzení světelného těla vám bude přínosné pouze tehdy, když budete využívat nástroje, jež se v tomto kurzu učí. Není nutná předchozí znalost meditace nebo dosahování vyšších stavů vědomí, stačí prostá ochota procvičovat, hravost, vynalézavost, a závazek k vlastnímu růstu. Čím víc budete využívat těchto technik, studovat je, a rozšiřovat je o své vlastní objevy, tím bohatších výsledků se dočkáte.

Těším se, že se k nám přidáte, a také si probudíte své světelné tělo.