Léčení energií a intuitivní výklad karet online

Léčení energií u Soni Siepakové

Zklidnění, soustředění, radost

Léčení energií bývá obvykle nesmírně uklidňující a uvolňující už od prvních několika minut. Mnoho lidí (více, než byste čekali) si během terapie i krátce zdřímne. Spánek není na škodu, protože vaše podvědomí se mnou zůstává v kontaktu. Raději si ovšem jako "hnízdo" volte křeslo, gauč či postel. 🙂

Naše setkání může obsahovat cokoli z této nabídky:

 • Léčení pomocí energie reiki, světla, lásky. Klient se účastní vizualizace a spolutvoří své uzdravení.
 • Léčení s Plejáďany podle Amorah Quan Yin pro osvobození od komplikovaných a velmi starých traumat (z historie duše, genetické poruchy…).
 • Napojení na lásku, moudrost a omlazující, uzdravující kvality vlastní duše, duchovní růst a zhmotňování přání pomocí světla podle Orina a DaBena
 • Intuitivní výklad karet na otázky osobního rozvoje, plnění přání, změna práce, vztahy, zdravotních potíží, rozhodování (karty koučovací, tarotové…)

JAK VYPADÁ LÉČENÍ ENERGIÍ VE FORMĚ ONLINE SETKÁNÍ?

Jakmile se spojíme a seznámíme, začnu pro vás channellovat léčivou energii. Budu vám u toho povídat, co dělám, aby vaše mysl mohla tvořit společně se mnou. Uslyšíte něco jako vedenou meditaci s krásnými obrazy (vizualizacemi), či technikami pro uzdravení vztahů, těla, rodové linie… Vše budu vyprávět intuitivně, na míru pro vás.

90-minutové léčení energií a výklad karet online 

Skype Messenger

1200 Kč

Anděl hojnosti

Obvykle do několika minut (ve většině případů) odchází bolesti, záněty, traumata, noční můry, děsy, alergie. Začnete se cítit mentálně a emocionálně klidní, vyrovnaní, soustředění, radostní. 

Kdo nevěří, doporučuji vyzkoušet, je to opravdu příjemné pro vás i pro mne. Setkáte se v podstatě (nejen) se svou duší a její láskou. 🙂 

Na konci terapie uvidíte své předchozí problémy s nadhledem. Budete jasně vnímat svou vnitřní moudrost. Stoupne vám sebedůvěra tak, že si později dokážete i sami vytvořit průlom, který je pro vaše nejvyšší dobro. 

Z tohoto důvodu také vykládám karty klientům až na závěr. Vaše vyzařování  a vnitřní nastavení vám po terapii bude tvořit novou, mnohem lepší realitu, než jakou bychom v kartách uviděli předtím. 

JAK Si domluvit termín?

Věčné propojení

JSEM TU PRO VÁS

PONDĚLÍ – ČTVRTEK

9:00 – 17:00

 1. Z kalendáře níže si prosím vyberte den a hodinu, kdy máte čas. 
 2. Pro jistotu si prosím vyberte i náhradní variantu
 3. Oba termíny mi pošlete emailem na sonasiepakova@gmail.com.
 4. Já vám jeden z nich co nejdříve závazně potvrdím (a vložím do kalendáře).
 5. Poprosím vás o platbu předem a potom už se spojíme. 🙂 

Své setkání v hodnotě 1200 Kč za 90 minut online léčivé terapie a intuitivní konzultace s kartami můžete zaplatit (prosím předem):

 • Buď bankovním převodem na 2100681500 / 2010, jako variabilní symbol uveďte prosím své telefonní číslo, NEBO do poznámky své PŘÍJMENÍ
 • Využít můžete také ORANŽOVÉ TLAČÍTKO (aplikace SimpleShop), které vám vystaví doklad a umožňuje také platbu kartou (přes PayPal). Kdyby cokoli nefungovalo, napište mi prosím, pokusím se zjednat rychlou nápravu. 

Pak se spojíme na Skype (Sonia.ss) nebo Messengeru (Sona Siepakova). Přidejte si mne prosím do kontaktů jako první. Děkuji vám! 🙂

Jak jsem našla práci s energií?

Práce s energií mne poprvé uchvátila v roce 2010 v Masérně na dlani Marka Ščotky, který zasvěcení do reiki doporučoval každému masérovi. Zvědavost mne pak vedla prozkoumat i další přístupy k léčitelství, k tvoření reality a k práci se světlem. Nejsilněji mne ovlivnila Atlantská škola Ivany Valové, etikoterapie Jana Cindlera, kurzy tantry (viz některé z certifikátů v sekci KONTAKT), práce Jasmuheen, Toma Kenyona, Drunvalo Melchizedeka, Amorah Quan Yin, channelingy Kryona (Lee Carroll), Jeshuy (Pamela Kribbe)… V současnosti se dále učím a rozvíjím v kurzech pro práci se světelným tělem (a v mnoha dalších) od Orina a DaBena, které channeluje Sanaya Roman a Duane Packer.