Praktické info k online studiu

Spirála

Před nákupem kurzu si prosím prohlédněte můj kalendář

- KALENDÁŘ -

Máte čas v dobu, kterou v kalendáři vidíte jako prázdná místa? Vyhovuje vám má pracovní doba? Najdete si v kalendáři prostor na 90 minutová setkání cca co 14 dnů?

Pokud ano, a máte dotazy, napište mi na email (sonasiepakova@gmail.com), že máte zájem studovat Kurz probuzení světelného těla, odpovím vám obvykle do druhého dne. 

Nebo si rovnou zakupte první část online základního kurzu Probuzení světelného těla – Budování silové základny.

Jakmile mi e-shop pošle vaši objednávku, pošlu vám fakturu z aplikace Fakturoid s QR kódem pro snadnou úhradu přes mobilní bankovnictví. Nebo využijte čísla účtu, které se dozvíte ihned po nákupu z jednoduchého potvrzovacího emailu z e-shopu. (Pokud by vám potvrzovací email nepřišel, prosím dejte mi vědět, ať tuto závadu mohu nechat opravit.) 

V okamžiku nákupu se stávám vašim energetickým sponzorem, budu vás každého zvlášť zahrnovat do svých meditací a práce s energií, aby se vám probuzení světelného těla úspěšně podařilo. Po absolvování šestí částí kurzu budete i vy schopni sponzorovat jiné lidi, a třeba budete i chtít vyučovat tento kurz. Podrobné informace o tom, jak se stát sponzorem, jsou součástí Části 6 tohoto kurzu. Kurz nekončí zkouškou ani certifikátem, budete rozzářenější, a lidé to poznají. 

Před dokončením Základního kurzu prosím své meditační audionahrávky z kurzu s nikým nesdílejte, stali byste se tím sponzorem, ale ještě nebudete mít dostatek volně proudící energie a harmonie ve vlastních tělech, abyste druhou osobu úspěšně podpořili. Vydržte prosím do konce. 🙂 

Co se děje před prvním setkáním?

Země v rukách

Jakmile mi dorazí platba, pošlu vám odkaz do Google Třídy, kde najdete všechny materiály ke stažení

Na email, který jste uvedli v objednávce, vám pošlu (zpravidla do druhého dne od nákupu) odkaz, pomocí nějž se připojíte ke třídě Kurzu 1. Tam na vás už čekají pokyny k jednotlivým setkáním a materiály ke stažení.

Ve Třídě si můžete poslechnout úvodní nahrávku s uvítáním od Orina a DaBena. Jinak není třeba dělat nic, jen mi pošlete emailem den a hodinu, kdy chcete své první setkání.

Každá část kurzu obsahuje 1 pdf manuál, který je manuálem výukovým (včetně několika obrázků), současně obsahuje zkušenosti kurzistů a autorů tohoto kurzu (plus v závěru jsou přepisy nahrávek audio-meditací). Tento manuál byl původně v angličtině součástí audio kurzu, takže je tam všechno, co byste mohli potřebovat znát.

Já vám nadto v 6 online setkáních nabízím své vlastní zkušenosti, s tím, že každý to samozřejmě prožívá jinak. 🙂

6 setkání online

  • přes Meet (pošlu vám pozvánku na email)
  • přes Skype (najdete mne pod přezdívkou Sonia.ss)
  • přes Messenger (pod jménem Sona Siepakova)
  • případně Teams, pokud máte firemní a pozvánku mi pošlete vy
Setkat se můžeme i přes WhatsApp (775340775), ovšem pro meditace je třeba, abyste si u sebe zajistili přehrávání meditační hudby. Tedy ideálně mějte otevřený i laptop, kde si pak pustíte hudbu od Thaddeuse, zatímco vám budu vyprávět dvě vedené meditace, jež jsou součástí každého online setkání. V telefonu nelze pustit hudbu v nízké hlasitosti, zatímco si se mnou voláte. Pokud vůbec hudbu spustíte současně s hovorem, bude velmi hlasitá, a neuslyšíte pak mne. Jestli nemáte v laptopu kameru, doporučuji kombinaci mobil pro volání, a laptop pro přehrání hudby.
 
Tato setkání slouží k tomu, abychom si pověděli všechno potřebné (manuál je doplněním a rozšířením toho, co si sdělíme, můžete si jej číst i dopředu či se zpožděním.)
 
Devadesát minut by mělo stačit k tomu, abychom se podělili o zážitky, rady, nač se zaměřit, a abychom spolu prošli naživo 2 cca 20 minutové meditace
Devadesátiminutové setkání má flexibilní rámec. Pokud to můj časový prostor v kalendáři umožní, můžeme lehce prodloužit, jindy zkrátit, když si třeba nebudete chtít povídat nad rámec dvou meditací naplánovaných na konkrétní setkání, nebo budete někam spěchat. 

Mohu kurz studovat s kamarádkou, s partnerem?

Dívka s barvami

Kurz můžete studovat s přáteli (max 2 osoby/setkání), nebo sami

Proč nabízím individuální formu kurzu?
1) Mnoho lidí se neshodne časově, ačkoli jsou skupinová setkání velmi příjemná.
2) Někdy se při skupince lidé neotevřou a nesdílejí natolik, jako když jsou se mnou sami.
3) Mnozí se v kolektivu bohužel začnou kriticky srovnávat, že neprožívají tak dobré věci, jako ti druzí.

Máte-li zájem studovat s přáteli či blízkými, zakupte si kurz každý zvlášť a pak mi jen emailem pošlete termíny setkání, na kterých jste se společně dohodli - plus jména účastníků.

Můžete si některá setkání naplánovat zvlášť, jiná společně, vyzkoušejte různé formy, ať najdete, co vám vyhovuje. 🙂