MGR. SOŇA SIEPAKOVÁ

Mgr. Soňa Siepaková

E-mail (Hangouts):

sonasiepakova@gmail.com

Facebook (Messenger):

Soňa Siepaková

Skype: Sonia.ss

Telefon (Whatsapp, Google Duo):

(jen text prosím) +420 775 340 775 

IČ: 732 97 313    Adresa: Válcovní 1430/30, CZ-70300 Ostrava

Registrace u ŽÚ v Ostravě 1, Česká republika. Nejsem plátce DPH.

VZDĚLÁNÍ A KVALIFIKACE

Mgr. Soňa Siepaková je terapeutka, která při své práci využívá přenos harmonizující energie podobné reiki, a vyprávění léčivého příběhu, tvořeného intuitivně klientům na míru. Navíc k terapii produkuje Soňa Siepaková zábavné, vzdělávací a léčivé materiály v českém a anglickém jazyce (včetně dvojjazyčných verzí): čtyřdílný spirituální román Milovaná Sluncem o dceři faraona; Pozitivní zpěvník, který obsahuje léčivé písničky pro dospělé i dětičky; Soví školu věčného mládí; a fantasy seriál o Emilce a drakovi Alfrédovi. Soňa Siepaková je původně profesionální překladatelka a lektorka němčiny a angličtiny, s praxí od roku 2003.MÉDIA KIT ZDE

Soňa Siepaková Harmonický vztah

JAK SOŇA SIEPAKOVÁ NAŠLA ENERGII

Co mne fascinuje?

Miluji práci s energií a léčivý zpěv. Miluji vyprávění pohádkových příběhů, jež lidi nejen konejší a pozvedají jim náladu, ale také je učí, jak mohou proměnit sami sebe a tím přetvořit svůj svět. Miluji tu jiskru v očích klientů, když se při terapii napojí na svou duši, a blaženě se usmívají. Vystudovala jsem překladatelství a tlumočnictví, dnes jsem vašim nadšeným tlumočníkem mezi světy. A jak jsem se k tomu všemu vlastně dostala?

Reiki a etiko-terapie

Zkušenosti z osobního rozvoje a práce s energií od roku 2008 (včetně zasvěcení do reiki v letech 2009-13) mne v roce 2017 přiměly začít nabízet etiko-terapii pod vedením Jana Cindlera. Navíc od roku 2015 praktikuji Plejádskou světelnou terapii (od Amorah Quan Yin). A od roku 2019 využívám metody od Sanaya Roman a Duane Packer, kteří channelují Orina a Da Bena. Silně mne ovlivňuje i Jasmuheen od roku 2012, kdy jsem do češtiny přeložila její knihu Pránická výživa.

Léčivé umění

Během psaní prvních příspěvků do blogu k mé terapii jsem si uvědomila, že mne rovněž fascinuje vymýšlení příběhů, básniček, obrázků, zpívání, tancování, a skládání jednoduché hudby. Začala jsem své vášně tedy rozvíjet, a v roce 2018 jsem napsala (v češtině a angličtině) první díl mého fantasy románu Milovaná Sluncem. Sama jsem si jej ilustrovala, a ve spolupráci se studiem Jakubka i nahrála, a přidala trochu hudby. 

2019 – vyšel v češtině druhý díl románu Milovaná Sluncem: Škola a česká audio-verze prvního dílu románu Milovaná Sluncem: Zahrada

Objednávka terapie Soni Siepakové

Předchozí profese

Vystudovala jsem se dvěma tituly: Bakalářka v angličtině a němčině pro překladatelství, a Magistra v Anglické filologii. V roce 2003, při studiu, jsem začala překládat a učit angličtinu a němčinu. V roce 2008 jsem pracovala v Německu jako učitelka a tazatelka. Vlastním certifikáty nejvyšší úrovně v angličtině CPE, a BEC Higher. Učím angličtinu přes Skype.

Přeložené knihy