Mgr. Soňa Siepaková

Mgr. Soňa Siepaková

Mgr. Soňa Siepaková je terapeutka, která při své práci využívá přenos harmonizující energie podobné reiki, a vyprávění léčivého příběhu, tvořeného intuitivně klientům na míru. Navíc k terapii produkuje Soňa Siepaková zábavné, vzdělávací a léčivé materiály v českém a anglickém jazyce (včetně dvojjazyčných verzí): čtyřdílný spirituální román Milovaná Sluncem o dceři faraona; Pozitivní zpěvník, který obsahuje léčivé písničky pro dospělé i dětičky; básně pro osobní a environmentální alchymii; a fantasy seriál o Emilce a drakovi Alfrédovi. V budoucnu přibude online škola, překlady do němčiny a francouzštiny. Soňa Siepaková je původně profesionální překladatelka a lektorka němčiny a angličtiny na volné noze, s praxí od roku 2003. FOTKY A OBRÁZKY PRO MÉDIA ZDE

E-mail (Hangouts): sonasiepakova@gmail.com

Facebook (Messenger): Soňa Siepaková

Skype: Sonia.ss

Telefon (Whatsapp, Google Duo): (jen text prosím) +420 775 340 775 

IČ: 732 97 313 

Adresa: Válcovní 1430/30, CZ-70300 Ostrava

Registrace u ŽÚ v Ostravě 1, Česká republika. 

Nejsem plátce DPH. 

VZDĚLÁNÍ A KVALIFIKACE

Soňa Siepaková Věčné propojení

Miluji práci s energií a léčivý zpěv. Miluji vyprávění pohádkových příběhů, jež lidi nejen konejší a pozvedají jim náladu, ale také je učí, jak mohou proměnit sami sebe a tím přetvořit svůj svět. 

Miluji tu jiskru v očích klientů, když se při terapii napojí na svou duši, a blaženě se usmívají. Vystudovala jsem překladatelství a tlumočnictví, dnes jsem vašim nadšeným tlumočníkem mezi světy.

A jak jsem se k tomu všemu vlastně dostala?

JAK SOŇA SIEPAKOVÁ NAŠLA "ENERGII"?

PRÁCE S LÉČIVOU ENERGIÍ

Zkušenosti z osobního rozvoje a práce s energií od roku 2008 (včetně zasvěcení do reiki v letech 2009-13) mne v roce 2017 přiměly začít nabízet etiko-terapii pod vedením Jana Cindlera. Navíc od roku 2015 praktikuji Plejádskou světelnou terapii (od Amorah Quan Yin). A od roku 2019 využívám metody od Sanaya Roman a Duane Packer, kteří channelují Orina a Da Bena. Silně mne ovlivňuje i Jasmuheen od roku 2012, kdy jsem do češtiny přeložila její knihu Pránická výživa.

PŘÍBĚHY, BÁSNIČKY, HUDBA, KRESBY…

Během psaní prvních příspěvků do blogu k mé terapii jsem si uvědomila, že mne rovněž fascinuje vymýšlení příběhů, básniček, obrázků, zpívání, tancování, a skládání jednoduché hudby. Začala jsem své vášně tedy rozvíjet, a v roce 2018 jsem napsala (v češtině a angličtině) první díl mého fantasy románu Milovaná Sluncem. Sama jsem si jej ilustrovala, a ve spolupráci se studiem Jakubka i nahrála, a přidala trochu hudby. 

2019 – vyšel v češtině druhý díl románu Milovaná Sluncem: Škola a česká audio-verze prvního dílu románu Milovaná Sluncem: Zahrada

Soňa Siepaková Harmonický vztah
Soňa Siepaková Anděl hojnosti

MÉ PLÁNY DO BUDOUCNA

Nyní pro vás chystám nejen zbývající díly románu, ale také spoustu dalších projektů. Od roku 2013, kdy jsem se zúčastnila koučinkového programu s Beou Benkovou, totiž sním o tom mít svou vlastní mysterijní školu. Mým cílem je pomáhat lidem, aby se cítili šťastní, zdraví, sebevědomí, a v harmonii v sobě na všech úrovních. Protože teprve když bude radost a harmonie v nás, mezi našimi buňkami, může nastat harmonie mezi lidmi, a mezi lidmi a vším živým.

PŘEDCHOZÍ PROFESE

Vystudovala jsem se dvěma tituly: Bakalářka v angličtině a němčině pro překladatelství, a Magistra v Anglické filologii. V roce 2003, při studiu, jsem začala překládat a učit angličtinu a němčinu. V roce 2008 jsem pracovala v Německu jako učitelka a tazatelka. Vlastním certifikáty nejvyšší úrovně v angličtině CPE, a BEC Higher. Učím angličtinu přes Skype.

PŘELOŽENÉ KNIHY

Christine Li – Ulja Krautwald: Cesta císařovny (Der Weg der Kaiserin), Anch Books 2013

Ursinus Lothar: Orgánové hodiny (Organuhr, leicht erklärt), Eugenika 2012

Marsha Lucas: Přepni svůj mozek pro lásku (Rewire Your Brain for Love), Eugenika 2012

Jasmuheen: Pránická výživa – Žití ze světla (Pranic Nourishment – Living on Light), Eugenika 2012