Rozezvučte tón, který přivolává vaši duši a spřízněné duše.

Co vám vzkazuje vaše duše? Výklad 4 karet s různými možnostmi.

Jaká barva pajduláčka vás přitahuje? To je zpráva vaší duše pro vás: 

01:38 Červená barva – Vaše vědomí se rozšiřuje. Chápete propojení mezi všemi věcmi.

04:46 Zelená barva – Ochotně sdílejte své dary. Přicházejí k vám vlny inspirace a lásky.

06:28 Žlutá barva – Poučili jste se ze zkušeností. Nyní je k dalšímu pokroku vyžadováno hlubší studium.

07:56 Modrá barva – Odhaluje se pravda. Z nebes a astrálního světa přicházejí hluboké vhledy.

Výklad tarotových karet na 4 možnosti s tématem: Rozezvučte tón, který přivolává vaši duši a spřízněné duše. 

Máte-li zájem o osobní výklad, napište mi prosím na 775 340 775 / WhatsApp, domluvíme se 🙂 Chcete-li si zlepšit svou intuici a láká vás duchovní růst, koukněte na sonasiepakova.cz/energie

Výklad karet

Máte-li zájem o výklad karet přes telefon, WhatsApp, Meet či Messenger, napište mi prosím na 775340775. Setkat se můžeme rovněž osobně, a to na Čeladné v Kavárně Lara.
-
Tarotové karty vykládám nejčastěji jako analýzu situace, aby klient pochopil, co k ní vedlo, a kam to spěje, pokud nic nezmění. (Například: Proč se mi zdá, že mě partner ignoruje?)
-
V druhém kroku si můžeme vyložit možnosti, co nám přinese či vezme, když půjdeme první či druhou cestou (Například A. mám zůstat ve stávající práci nebo B. ji změnit)
-
Podrobněji se můžeme podívat i na různé vztahy, co k sobě cítíte na úrovni mysli, srdce, a jak to projevujete, jakou lekci se společně učíte. A na závěr si můžeme vytáhnout několik rad, jak se z dané situace nejlépe poučit, aby se to zlepšilo přesně tím směrem, jaký si pro vás přeje vaše duše, tj. pro vaše nejvyšší dobro.


Soňa Siepaková

❤️ Zpívám vlastní písničky. Učím jógu a práci s energií. Nabízím karty a terapii.❤️ I sing my songs. I teach yoga and energy work, offer cards and therapy. ❤️