Jaký smysl má můj život?

Ukázka výkladu karet osobně. Sestava "Smysl života"

Sestavu “Smysl” nepoužívám příliš často, tak jsem si ji dnes vyzkoušela na dobrovolnici, jež mne navštívila doma. Obvykle se s klienty jinak setkávám v Kavárně Lara na Čeladné, nebo si voláme přes WhatsApp. 

Sestava pro výklad (tarotových) karet “Smysl života” je od Doreen Virtue, a obsahuje tyto otázky: 

1) Co jste se naučili v minulosti?

2) Co se učíte v současné době?

3) Jaké kroky je třeba právě teď podniknout?

4) Jak můžete nejlépe pomoci druhým?

5) Smysl vašeho života.

Myslím, že výklad byl trefný, týkal se obecně léčení ženské energie ve světě (téma, které řeší mnoho žen). Pomohl mi vyrovnat se s nenávistnými komentáři, které dostávám na sociálních sítích skoro výhradně od mužů (aspoň to tipuju podle přezdívek, protože fotky u těch profilů často nebývají).

Máte-li chuť vyzkoušet si také tento výklad, stačí mi napsat zprávu na 775 340 775. 

Výklad karet

Máte-li zájem o výklad karet přes telefon, WhatsApp, Meet či Messenger, napište mi prosím na 775340775. Setkat se můžeme rovněž osobně, a to na Čeladné v Kavárně Lara.
-
Tarotové karty vykládám nejčastěji jako analýzu situace, aby klient pochopil, co k ní vedlo, a kam to spěje, pokud nic nezmění. (Například: Proč se mi zdá, že mě partner ignoruje?)
-
V druhém kroku si můžeme vyložit možnosti, co nám přinese či vezme, když půjdeme první či druhou cestou (Například A. mám zůstat ve stávající práci nebo B. ji změnit)
-
Podrobněji se můžeme podívat i na různé vztahy, co k sobě cítíte na úrovni mysli, srdce, a jak to projevujete, jakou lekci se společně učíte. A na závěr si můžeme vytáhnout několik rad, jak se z dané situace nejlépe poučit, aby se to zlepšilo přesně tím směrem, jaký si pro vás přeje vaše duše, tj. pro vaše nejvyšší dobro.


Soňa Siepaková

❤️ Zpívám vlastní písničky. Učím jógu a práci s energií. Nabízím karty a terapii.❤️ I sing my songs. I teach yoga and energy work, offer cards and therapy. ❤️