Jaká životní cesta nás čeká s miláčkem?

Ukázka výkladu karet osobně. Sestava "Životní cesta"

Sestavu “Životní cesta” nepoužívám příliš často, tak jsem si ji dnes vyzkoušela na dobrovolnici, jež mne navštívila doma. Obvykle se s klienty jinak setkávám v Kavárně Lara na Čeladné, nebo si voláme přes WhatsApp. 

Sestava pro výklad (tarotových) karet “Životní cesta” pochází z balíčku karet Strážci světla, a obsahuje tyto otázky: 

1)  Vy a vaše silná stránka.

2) Váš život – co se vám nyní děje.

3) Něco, co podporuje vaše štěstí.

4) Překážka, kterou překonáváte.

5) Co vám chtějí sdělit vaši andělé?

6) Co vám chtějí sdělit vaši průvodci?

7) Co vám chce sdělit vaše srdce?

Myslím, že výklad tentokrát velmi seděl, a ráda tuto sestavu vyzkouším i na vás, budete-li chtít 🙂 Stačí mi napsat zprávu na 775 340 775.

Výklad karet

Máte-li zájem o výklad karet přes telefon, WhatsApp, Meet či Messenger, napište mi prosím na 775340775. Setkat se můžeme rovněž osobně, a to na Čeladné v Kavárně Lara.
-
Tarotové karty vykládám nejčastěji jako analýzu situace, aby klient pochopil, co k ní vedlo, a kam to spěje, pokud nic nezmění. (Například: Proč se mi zdá, že mě partner ignoruje?)
-
V druhém kroku si můžeme vyložit možnosti, co nám přinese či vezme, když půjdeme první či druhou cestou (Například A. mám zůstat ve stávající práci nebo B. ji změnit)
-
Podrobněji se můžeme podívat i na různé vztahy, co k sobě cítíte na úrovni mysli, srdce, a jak to projevujete, jakou lekci se společně učíte. A na závěr si můžeme vytáhnout několik rad, jak se z dané situace nejlépe poučit, aby se to zlepšilo přesně tím směrem, jaký si pro vás přeje vaše duše, tj. pro vaše nejvyšší dobro.


Soňa Siepaková

❤️ Zpívám vlastní písničky. Učím jógu a práci s energií. Nabízím karty a terapii.❤️ I sing my songs. I teach yoga and energy work, offer cards and therapy. ❤️