Výklad karet na otázku: Mám se rozejít s partnerem?

audiozáznam z výkladu přes telefon

Tato klientka trpěla dlouhodobou nespokojeností se svým životem, která možná – jak ukázala analýza – vyvěrala spíš z jejího pocitu, že se v životě neprojevuje její duše tak, jak by si přála. 

Kontaktovala mne s dotazem, zda se odstěhovat od partnera, k němuž už ji nepřitahuje vášeň, který ji spíš obtěžuje. Karty však byly v odpovědích velmi váhavé. Jako by na tom rozchodu nezáleželo. Jako by záleželo spíš na tom, aby ona začala žít tak, jak si přeje. 

A jak ona si vlastně přeje žít? Možná může něco studovat, zkusit podnikat… A tyto možnosti má i v současném vztahu. Možná by ji odstěhování spíš finančně přitížilo a opět se – místo začátku nového vysněného života – spíš propadne do finanční tísně. 

Takže tento výklad byl lehce nejasný ohledně odpovědi, zda se odstěhovat. Ovšem ukazoval na volání duše, která se chtěla začít zřetelněji projevovat bez ohledu na vnější okolnosti. Jediné, co klientku brzdilo, byly její vlastní strachy. Nikoli okolí. To jen odráželo její vnitřní neklid a nespokojenost. 

karta láska

Výklad karet

Máte-li zájem o osobní výklad karet přes telefon, WhatsApp či Messenger, napište mi prosím na 775340775. Setkat se můžeme rovněž osobně, a to na Čeladné nebo v Kunčicích pod Ondřejníkem.
-
Podrobnosti na: sonasiepakova.cz/vykladkaret
-
A chcete-li se naučit vykládat si karty sami, nebo si posílit intuici, přijďte na některý můj Tarotový dýchánek. Termín a místo si můžete vyhledat na: sonasiepakova.cz/akce
-
Těším se na vás, Soňa Siepaková 🙂