Výklad karet na otázku: Mám se odstěhovat dál od rodičů?

Ukázka ze setkání s klientkou přes telefon

Tato klientka se chtěla odstěhovat co nejdál od všech příbuzných, a tím vyřešit všechny vztahy, které už ji neuspokojovaly, nebo z nichž měla dlouhodobě nepříjemné pocity. 

Karty jí doporučovaly nejít daleko od rodičů, přestože to s nimi nemá lehké, neboť by to kvůli hlídání dětí mohlo být pro ni příliš náročné. 

Takže odstěhováním do dáli se zřejmě její situace neměla řešit. Duše jí radila spíš se zaměřit na vyléčení témat, které jí tak zraňovaly ve vztahu s rodiči. To jsou zřejmě dveře ke svobodě a spokojenosti, kterou by pak mohla zažívat kdekoli a s kýmkoli, bez ohledu na okolnosti. 

Někdy jsme obklopeni komplikovanými vztahy a máme se z nich naučit většímu soucitu, pochopení a odpuštění – zejména odpustit sobě. Někdy je určitě zdravé od všeho odejít a začít znovu. U této klientky tomu tak ovšem nebylo, není v akutním ohrožení, jsou to spíš dlouhodobá karmická témata, co jí rozhazují sandál, učí se být sama sebou navzdory názorům a omezením ze strany jiných lidí a navzdory omezením, které si dala sama. 

karta láska

Výklad karet

Máte-li zájem o osobní výklad karet přes telefon, WhatsApp či Messenger, napište mi prosím na 775340775. Setkat se můžeme rovněž osobně, a to na Čeladné nebo v Kunčicích pod Ondřejníkem.
-
Podrobnosti na: sonasiepakova.cz/vykladkaret
-
A chcete-li se naučit vykládat si karty sami, nebo si posílit intuici, přijďte na některý můj Tarotový dýchánek. Termín a místo si můžete vyhledat na: sonasiepakova.cz/akce
-
Těším se na vás, Soňa Siepaková 🙂