Co je to Technika emoční svobody (EFT)?

body EFT

Technika emoční svobody

Obrázek nahoře znázorňuje přehled bodů, které se využívají v technice emoční svobody (EFT). Já s ní pracuji ráda u lidí, kteří nejsou zvyklí meditovat a mají problém zklidnit mysl. Tímto “ťukáním” se snadno a rychle dostanou “do těla”, začnou vnímat sami sebe a tělo se zklidní. V tomto stavu jsou přístupnější změnám a současně se jim může přeprogramovat mysl na nové, pozitivní nastavení, jímž si pak snadněji zhmotní lepší život. 🙂 

Začínáme na ruce, na malíkové hraně, tzv. bod “karate chop“, v tomto místě přesekávají šaolinští mistři cihly. 🙂

V bodě “karate chop” prohlásíme 3x “Přestože … popis problému … mám se ráda a přijímám se.” Tím se naše tělo jakoby otevře procesu, kdy budeme zpracovávat něco “škaredého”, nepříjemného, ovšem tím, že do svého těla ťukáme, vysíláme mu uklidňující signály. Při této kombinaci dochází k přeprogramování mozku v reálném čase. Příště, až budeme v podobné situaci, která v nás donedávna vyvolala pocity, jež jsme pomocí EFT zpracovali, v té situaci příště zareagujeme klidem. Ať už úplným, nebo výrazně větším. Možná nás ta situace už vůbec nezraní. Nebo se dokonce může stát, že se už podobná situace nebude opakovat

Na další body “ťukáme” v tomto pořadí: 

  1. kořen obočí u nosu
  2. spánková kost vedle očí
  3. pod okem
  4. nad horním rtem
  5. pod horním rtem
  6. pod klíční kostí
  7. pod paží
  8. Na závěr se “ťuká” nahoře, na “korunce” hlavy, kde se koncentruje mnoho zakončení energetických drah v těle, takže se tím naše série “ťukání” krásně uzavře.

Zdroj obrázku: https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Eft_punkte.jpg

ONLINE TERAPIE S LÉČIVOU ENERGIÍ

Online terapie přes Meet o délce 60 nebo 90 minut

Máte pocit, že děláte úplně všechno pro zdárné vyřešení problému, pro uskutečnění svého snu, a přesto se věci jakoby nehýbou? 

Online terapie s příběhem a energií vás výrazně přiblíží vašim splněným přáním. Zbavte se trápení, které už jste přerostli. Nechte odejít minulost a očistěte svou rodovou linii a nepochopené lekce z minulých životů.

Pomohu vám za podpory energie světelného těla zklidnit se a napojit se na svou duši. S asistencí vaší duše společně najdeme a rozpustíme bloky (v hlubší meditaci), či přeprogramujeme (pomocí techniky EFT), co vám už neslouží. A na závěr vám vaše duše přes karty naznačí, která cesta vám přinese nejvíc radosti a růstu.  


Soňa Siepaková

❤️ Učím jógu, práci s energií, nabízím karty a terapii. Skládám písničky a hraju v kapele. ❤️ I teach yoga, energy work, offer cards and therapy. I compose songs and play in a band.