Meditační večer Láska duše 4.

Krátká meditace na léčení vztahů.

Meditační večer Láska duše se Soňou Siepakovou obsahuje pokaždé zhruba hodinovou meditaci na jedno z témat z knihy Láska duše od Sanaya Roman. Někdy se řeší napojení na duši a zvýšení vibrací, jindy se čistí rodová linie, případně minulé životy (aby se nám zlepšily vztahy). Můžeme si přivolávat partnera duše, zkvalitňovat vztah se stávajícím partnerem (nejrůznějšími způsoby), nebo se připravit na rozchod. 

V meditacích Láska duše se dají zlepšovat vztahy na pracovišti, v týmu, léčit stará traumata s nepříjemnými lidmi, co nás zranili, vztahy s přáteli, v širší rodině… Prostě jakékoli vztahy mohou přejít na novou úroveň. 🙂

LÁSKA DUŠE

Vyzkoušejte si ve skupince energie světelného těla pro podporu svého záměru. Ve spolupráci se svou duší zesílíte svou schopnost magneticky přitahovat hojnost lásky v jakékoli formě, včetně sebe-důvěry, zlepšení vztahů v rodině, na pracovišti, zharmonizujte si stávající partnerský vztah, nebo si přitáhněte novou spřízněnou duši.
-
Termíny najdete v sekci AKCE (sonasiepakova.cz/akce).
-
PROGRAM
Po krátkém protažení (dobrovolném tanečku) na jednu písničku začneme vedenou meditací s energiemi světelného těla, kterou spojíme s tématem Láska duše. V hlubokém uvolnění, za poslechu krásné meditační hudby, budeme pracovat se svými partnerskými, rodinnými, či pracovními vztahy, včetně vztahu k sobě samým, pomocí světla a vizualizace. Po malinké přestávce si popovídáme o vašich zkušenostech a případných úskalích v oblasti magnetického přitahování lásky, a společně se přeprogramujeme na hojnost lásky v souladu s plánem vaší duše pomocí techniky emoční svobody.