PÁROVÁ JÓGA SE ZUZI KMEŤOVOU A SOŇOU SIEPAKOVOU 5.

Na závěr meditace ke zlepšení vztahů.

Párová jóga se Zuzi Kmeťovou a Soňou Siepakovou je zaměřená na vztahy. Na zábavné procvičování spolupráce a vzájemného vnímání, respektu. 

Nedílnou součástí těchto 90-minutových setkání je závěrečná půlhodinová meditace na zlepšení vztahů. Napojíme se v ní na svou duši, a můžeme léčit celou řadu vztahových témat. Od vztahu ke svému tělu, přes vztahy v rodině, v práci, s přáteli. Témata vychází z meditačních večerů Láska duše. 

V případě přítomností dětí jsou vedené meditace upraveny tak, aby byly přístupnější jejich světu. Mohou se v nich objevit pohádkové motivy či symboly, jež jsou dětské představivosti bližší. 

Zuzana Kmeťová a Soňa Siepaková

PÁROVÁ JÓGA

Vyzkoušejte si snadné jógové pozice ve dvojicích, abyste se příjemně protáhli, zasmáli se , abyste zlepšili svou spolupráci, koordinaci těla a mysli, a vnímání partnera i sebe samých.
-
Vhodné pro partnery, kamarádky, pro rodiče s většími dětmi, ovšem rovněž pro single jedince, kteří se chtějí seznámit.
-
Termín a místo / formu konání si zvolte v sekci AKCE (sonasiepakova.cz/akce).
-
PROGRAM
První část programu tvoří asi hodinka cvičení ve dvojicích s příjemně veselou či romantickou hudbou na pozadí. Při posledním cviku se můžeme prostřídat v kruhu, abyste si vyzkoušeli, jak se cvičí s dalšími osobami (můžete se vzájemně inspirovat či něco od sebe naučit).
V druhé části si uděláte pohodlí vleže pod dekou, a půlhodinku si odpočinete při vedené meditaci pro zlepšení vztahů (včetně vztahu k sobě, k tělu, vztahů v rodině, na pracovišti, atd.).