PÁROVÁ JÓGA se Zuzi Kmeťovou a Soňou Siepakovou 4.

Hravý čas pro rodiče s dětmi.

Párová jóga je skvělou příležitostí, jak strávit čas se staršími dětmi. Odhadujeme, že je ideální pro děti nad 10 let, a to kvůli hmotnosti, výšce, a schopnost dítěte udržet pozornost a zájem na cca hodinu společného cvičení. 

Pro mnohé rodiče s dětmi se může párová jóga stát novým koníčkem, v němž se budou nadále zdokonalovat i doma. A také tématem, o němž si mohou povídat. Je to příležitost, jak se společně zasmát, otevřít se sami sobě navzájem. Děti mohou poznat, že rodič není jen autorita, že má také své limity, zranění, a reakce na ně… 

Párová jóga je skvělou příležitostí, jak mohou rodiče ukázat svým dětem vytrvalost, otevřené srdce, vnímání a respektování vzájemných hranic a limitů, nadhled a úsměv, s nímž zvládáme, co nám hned nejde…  

Zuzana Kmeťová a Soňa Siepaková

PÁROVÁ JÓGA

Vyzkoušejte si snadné jógové pozice ve dvojicích, abyste se příjemně protáhli, zasmáli se , abyste zlepšili svou spolupráci, koordinaci těla a mysli, a vnímání partnera i sebe samých.
-
Vhodné pro partnery, kamarádky, pro rodiče s většími dětmi, ovšem rovněž pro single jedince, kteří se chtějí seznámit.
-
Termín a místo / formu konání si zvolte v sekci AKCE (sonasiepakova.cz/akce).
-
PROGRAM
První část programu tvoří asi hodinka cvičení ve dvojicích s příjemně veselou či romantickou hudbou na pozadí. Při posledním cviku se můžeme prostřídat v kruhu, abyste si vyzkoušeli, jak se cvičí s dalšími osobami (můžete se vzájemně inspirovat či něco od sebe naučit).
V druhé části si uděláte pohodlí vleže pod dekou, a půlhodinku si odpočinete při vedené meditaci pro zlepšení vztahů (včetně vztahu k sobě, k tělu, vztahů v rodině, na pracovišti, atd.).