Meditační večer Láska duše 3.

Kdy a kde se tyto meditace konají?

Meditační večery Láska duše se Soňou Siepakovou se momentálně (únor 2023) konají v Sále, Šubertova 4, v centru Ostravy. 

Střídají se v úterky od 17-18.30 s meditačními večery Plejádská světelná terapie. Takže můžete přijít meditovat v podstatě každé třetí úterý na 17h. Jednou to bude Láska duše (s podpůrnou energií světelného těla), za další tři týdny to bude Plejádská světelná terapie s léčivou energií Plejáďanů. 

Časem možná začnu nabízet tyto meditace také online pro malé skupinky, nebo osobně v jiných místech, jak vesmír zavelí. 🙂 

LÁSKA DUŠE

Vyzkoušejte si ve skupince energie světelného těla pro podporu svého záměru. Ve spolupráci se svou duší zesílíte svou schopnost magneticky přitahovat hojnost lásky v jakékoli formě, včetně sebe-důvěry, zlepšení vztahů v rodině, na pracovišti, zharmonizujte si stávající partnerský vztah, nebo si přitáhněte novou spřízněnou duši.
-
Termín a místo / formu konání si zvolte v sekci AKCE (sonasiepakova.cz/akce).
-
PROGRAM
Po krátkém protažení (dobrovolném tanečku) na jednu písničku začneme vedenou meditací s energiemi světelného těla, kterou spojíme s tématem Láska duše. V hlubokém uvolnění, za poslechu krásné meditační hudby, budeme pracovat se svými partnerskými, rodinnými, či pracovními vztahy, včetně vztahu k sobě samým, pomocí světla a vizualizace. Po malinké přestávce si popovídáme o vašich zkušenostech a případných úskalích v oblasti magnetického přitahování lásky, a společně se přeprogramujeme na hojnost lásky v souladu s plánem vaší duše pomocí techniky emoční svobody.