Meditační večer Láska duše 2.

Jak probíhá taková meditace?

Meditační večer Láska duše začíná zpravidla krátkou rozcvičkou či tanečkem na nějakou fajn písničku, abychom se protáhli a zapomněli na starosti.

Poté se uvelebíte vleže na podložce pod dekou a necháte na sebe působit léčivou energii světelného těla, kterou pro vás vytvořím v celém prostoru. Posloucháte jemnou, krásnou meditační hudbu od Thaddeuse či Frederica Delarue, a prodýcháváte se.

Záhy na to vám začnu vyprávět vedenou meditaci, která se podobá příběhu. Téma meditace si volím výkladem karet ještě před setkáním. Většinou mi tím vesmír ukáže téma, které je aktuálně nejvhodnější pro všechny zúčastněné.

Po necelé hodince meditace si dáme kratičkou přestávku na občerstvení, a pak si vytáhneme koučovací kartičky. Ty nám ukáží, co je třeba vyléčit. 

V závěrečném kole s technikou emoční svobody, kterou vás provedu, vyléčíme tyto bloky tak, abyste odešli opravdu jiní. 🙂 

LÁSKA DUŠE

Vyzkoušejte si ve skupince energie světelného těla pro podporu svého záměru. Ve spolupráci se svou duší zesílíte svou schopnost magneticky přitahovat hojnost lásky v jakékoli formě, včetně sebe-důvěry, zlepšení vztahů v rodině, na pracovišti, zharmonizujte si stávající partnerský vztah, nebo si přitáhněte novou spřízněnou duši.
-
Termíny najdete v sekci AKCE (sonasiepakova.cz/akce).
-
PROGRAM
Po krátkém protažení (dobrovolném tanečku) na jednu písničku začneme vedenou meditací s energiemi světelného těla, kterou spojíme s tématem Láska duše. V hlubokém uvolnění, za poslechu krásné meditační hudby, budeme pracovat se svými partnerskými, rodinnými, či pracovními vztahy, včetně vztahu k sobě samým, pomocí světla a vizualizace. Po malinké přestávce si popovídáme o vašich zkušenostech a případných úskalích v oblasti magnetického přitahování lásky, a společně se přeprogramujeme na hojnost lásky v souladu s plánem vaší duše pomocí techniky emoční svobody.