Meditační večer Láska duše 1.

Čím jsou tyto meditace jiné?

Meditační večery Láska duše se Soňou Siepakovou jsou inspirované knihou od Sanaya Roman, která channeluje Orina.

Tyto meditace aktivují srdeční centra člověka (v srdci, hlavě a solar plexu), mezi nimiž se obnoví a posílí proudění lásky.

Díky tomu máme větší vůli milovat i v situacích, kdy se nám předtím už nechtělo, a stáváme se rovněž čím dál neutrálnější vůči chtění jiných lidí.

I naše vlastní chtění, často motivované strachem, se přetavuje v srdci v lásku, která plyne a jemně tvoří. Bez utrpení… 

Tyto meditace podporuji vytvořením léčivého prostoru s energiemi světelného těla, jež jsem se naučila od stejných autorů – Sanaya Roman a Duane Packer – v kurzu Probuzení světelného těla. Tento kurz nyní nabízím i já v češtině, najdete jej v sekci KURZY.

LÁSKA DUŠE

Vyzkoušejte si ve skupince energie světelného těla pro podporu svého záměru. Ve spolupráci se svou duší zesílíte svou schopnost magneticky přitahovat hojnost lásky v jakékoli formě, včetně sebe-důvěry, zlepšení vztahů v rodině, na pracovišti, zharmonizujte si stávající partnerský vztah, nebo si přitáhněte novou spřízněnou duši.
-
Termíny najdete v sekci AKCE (sonasiepakova.cz/akce).
-
PROGRAM
Po krátkém protažení (dobrovolném tanečku) na jednu písničku začneme vedenou meditací s energiemi světelného těla, kterou spojíme s tématem Láska duše. V hlubokém uvolnění, za poslechu krásné meditační hudby, budeme pracovat se svými partnerskými, rodinnými, či pracovními vztahy, včetně vztahu k sobě samým, pomocí světla a vizualizace. Po malinké přestávce si popovídáme o vašich zkušenostech a případných úskalích v oblasti magnetického přitahování lásky, a společně se přeprogramujeme na hojnost lásky v souladu s plánem vaší duše pomocí techniky emoční svobody.


Soňa Siepaková

❤️ Učím jógu, práci s energií, nabízím karty a terapii. Skládám písničky a hraju v kapele. ❤️ I teach yoga, energy work, offer cards and therapy. I compose songs and play in a band.