PÁROVÁ JÓGA SE ZUZI KMEŤOVOU A SOŇOU SIEPAKOVOU 3.

Příležitost k seznámení pro single jednotlivce.

Párová jóga je prostě jóga pro dva. Ať už je mezi nimi jakýkoli vztah. Pokud nemáte partnera (jste single), přijďte klidně sami. Určitě vás bude víc a dvojičky vytvoříme na místě. A kdyby byl někdo přesto navíc, bude cvičit se mnou nebo se Zuzi. A na závěr se třeba v kruhu ještě prostřídáme. 

Párová jóga je příležitost poznat nové lidi za okolností, kdy z nich spadne napětí, kdy si na nic nehrají, protože se musí soustředit na správné provedení cvičení. A taky se při ní hodně zasmějeme, jak nám některé pozice prostě nejdou (ani napoprvé, ani napodruhé). 

Ale o kvalitu provedení fyzického cvičení tu vůbec nejde. Je to příležitost prožívat vztahy, od vztahu k sobě a k vlastnímu tělu, po vztah k těm, s nimiž cvičím, a kteří mne obklopují. 🙂 

Zuzana Kmeťová a Soňa Siepaková

PÁROVÁ JÓGA

Vyzkoušejte si snadné jógové pozice ve dvojicích, abyste se příjemně protáhli, zasmáli se , abyste zlepšili svou spolupráci, koordinaci těla a mysli, a vnímání partnera i sebe samých.
-
Vhodné pro partnery, kamarádky, pro rodiče s většími dětmi, ovšem rovněž pro single jedince, kteří se chtějí seznámit.
-
Termín a místo / formu konání si zvolte v sekci AKCE (sonasiepakova.cz/akce).
-
PROGRAM
První část programu tvoří asi hodinka cvičení ve dvojicích s příjemně veselou či romantickou hudbou na pozadí. Při posledním cviku se můžeme prostřídat v kruhu, abyste si vyzkoušeli, jak se cvičí s dalšími osobami (můžete se vzájemně inspirovat či něco od sebe naučit).
V druhé části si uděláte pohodlí vleže pod dekou, a půlhodinku si odpočinete při vedené meditaci pro zlepšení vztahů (včetně vztahu k sobě, k tělu, vztahů v rodině, na pracovišti, atd.).