PÁROVÁ JÓGA SE ZUZI KMEŤOVOU A SOŇOU SIEPAKOVOU 2.

Co přinese párová jóga partnerům?

Párová jóga pro osoby v romantickém partnerském vztahu může prohloubit jejich schopnost vnímat své vlastní hranice a potřeby, stejně jako hranice a potřeby partnera. Nacvičuje se vnímání sebe a druhého pomocí dechu, komunikace, fyzického cvičení, spolupráce… 

Párová jóga se může stát vašim novým koníčkem, při kterém se zasmějete, získáte společné zážitky, o nichž si můžete povídat. V párové józe se pak můžete rozvíjet i dál doma, třeba podle videí z internetu, nebo tím, co si zapamatujete z našich lekcí. 

Zuzana Kmeťová a Soňa Siepaková

PÁROVÁ JÓGA

Vyzkoušejte si snadné jógové pozice ve dvojicích, abyste se příjemně protáhli, zasmáli se , abyste zlepšili svou spolupráci, koordinaci těla a mysli, a vnímání partnera i sebe samých.
-
Vhodné pro partnery, kamarádky, pro rodiče s většími dětmi, ovšem rovněž pro single jedince, kteří se chtějí seznámit.
-
Termín a místo / formu konání si zvolte v sekci AKCE (sonasiepakova.cz/akce).
-
PROGRAM
První část programu tvoří asi hodinka cvičení ve dvojicích s příjemně veselou či romantickou hudbou na pozadí. Při posledním cviku se můžeme prostřídat v kruhu, abyste si vyzkoušeli, jak se cvičí s dalšími osobami (můžete se vzájemně inspirovat či něco od sebe naučit).
V druhé části si uděláte pohodlí vleže pod dekou, a půlhodinku si odpočinete při vedené meditaci pro zlepšení vztahů (včetně vztahu k sobě, k tělu, vztahů v rodině, na pracovišti, atd.).